Oprogramowanie dla dużych firm i sieci handlowych

Dostarczamy oprogramowanie, które podniesie efektywność Twojej firmy w konkretnych obszarach lub w sposób kompleksowy. Oferujemy zarówno autorskie rozwiązania, jak i software uznanych marek.

Oprogramowanie dla firm

Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Postaw na zespół doświadczonych ekspertów

Gwarantujemy kompleksowe wdrożenia na czas, w zakładanym budżecie, realizowane w oparciu o najlepsze metodyki zarządzania projektami i rozległy know-how naszego zespołu. Specjalizujemy się w zaawansowanych rozwiązaniach, które wymagają wiedzy dotyczącej optymalnych integracji.

Postaw na oprogramowanie, które jest skalowalne

Większość oprogramowania dla firm z naszej oferty to rozwiązania skalowalne. Masz więc pewność, że będzie sprawnie działało w warunkach stale rosnącej liczby użytkowników lub zwiększającej się objętości przetwarzanych danych.

Customizowane systemy to odpowiedź na Twoje potrzeby

Nie możesz znaleźć w naszej ofercie oprogramowania odpowiedniego dla Ciebie? Nic nie szkodzi! Chętnie Ci w tym pomożemy albo zaprojektujemy od podstaw rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu customizowanych systemów i aplikacji, w tym mobilnych.

oprogramowanie dla firm handlowych
oprogramowania dla firm

Jakie korzyści niesie implementacja naszego oprogramowania?

Efektywniejsze zarządzanie biznesem

Zwiększenie user experience

Szybsze podejmowanie decyzji

Automatyzacja procesów

Redukcja kosztów

Wysokie standardy bezpieczeństwa

oprogramowanie dla firmy
oprogramowania dla firm

Nasz zespół

Doświadczony team ekspertów: project managerów, developerów, analityków, testerów oraz architektów. Specjalizujący się w zaawansowanych rozwiązaniach, które wymagają rozległej wiedzy w zakresie IT.

Posiadamy know-how nie tylko w handlu detalicznym

Jesteśmy polską firmą informatyczną, która od ponad 20 lat od lat specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań IT dla dużych sieci handlowych.

Od początku ich obecności w Polsce stale współpracowaliśmy, zwłaszcza przy tworzeniu dedykowanych systemów sprzedażowych. Realizowaliśmy projekty wdrożeń oprogramowania i otwarć placówek w skali całej Polski.

Jesteśmy z dotychczasowej współpracy z retailerami bardzo dumni. Jednak celem naszej firmy jest rozwój.

Inwestujemy w nowe technologie, aby jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby klientów i wyzwania w obszarze IT i cyfrowej transformacji. Idziemy dalej i wdrażamy nasze rozwiązania w nowych branżach. Poniżej znajdziesz kilka wybranych, dla których realizowaliśmy projekty.

Poznaj ekosystem rozwiązań technologicznych Exorigo-Upos

Twoi klienci oczekują unikalnego doświadczenia zakupowego – spójnego dla różnych kanałów sprzedaży. Omnichannel to duże wyzwanie, zwłaszcza dla dużych firm. Musisz zadbać o niezbędne urządzenia i ich serwis, odpowiedni software, integracje i bezpieczeństwo danych. Wszystko po to, aby zapewnić komfortowy i nieprzerwany proces sprzedażowy. Jesteśmy tu, aby ci pomóc.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.