Oprogramowanie dla dużych firm i sieci handlowych

Dostarczamy oprogramowanie, które podniesie efektywność Twojej firmy w konkretnych obszarach lub w sposób kompleksowy. Oferujemy zarówno autorskie rozwiązania, jak i software uznanych marek.

Oprogramowanie dla firm
oprogramowanie handlowe

Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Postaw na zespół doświadczonych ekspertów

Gwarantujemy kompleksowe wdrożenia na czas, w zakładanym budżecie, realizowane w oparciu o najlepsze metodyki zarządzania projektami i rozległy know-how naszego zespołu. Specjalizujemy się w zaawansowanych rozwiązaniach, które wymagają wiedzy dotyczącej optymalnych integracji.

Postaw na oprogramowanie, które jest skalowalne

Większość oprogramowania dla firm z naszej oferty to rozwiązania skalowalne. Masz więc pewność, że będzie sprawnie działało w warunkach stale rosnącej liczby użytkowników lub zwiększającej się objętości przetwarzanych danych.

Customizowane systemy to odpowiedź na Twoje potrzeby

Nie możesz znaleźć w naszej ofercie oprogramowania odpowiedniego dla Ciebie? Nic nie szkodzi! Chętnie Ci w tym pomożemy albo zaprojektujemy od podstaw rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu customizowanych systemów i aplikacji, w tym mobilnych.

oprogramowanie dla firm handlowych
oprogramowania dla firm

Jakie korzyści niesie implementacja naszego oprogramowania?

Efektywniejsze zarządzanie biznesem

Zwiększenie user experience

Szybsze podejmowanie decyzji

Automatyzacja procesów

Redukcja kosztów

Wysokie standardy bezpieczeństwa

oprogramowanie dla firmy
oprogramowania dla firm

Nasz zespół

Doświadczony team ekspertów: project managerów, developerów, analityków, testerów oraz architektów. Specjalizujący się w zaawansowanych rozwiązaniach, które wymagają rozległej wiedzy w zakresie IT.

Posiadamy know-how nie tylko w handlu detalicznym

Jesteśmy polską firmą informatyczną, która od ponad 20 lat od lat specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań IT dla dużych sieci handlowych.

Od początku ich obecności w Polsce stale współpracowaliśmy, zwłaszcza przy tworzeniu dedykowanych systemów sprzedażowych. Realizowaliśmy projekty wdrożeń oprogramowania i otwarć placówek w skali całej Polski.

Jesteśmy z dotychczasowej współpracy z retailerami bardzo dumni. Jednak celem naszej firmy jest rozwój.

Inwestujemy w nowe technologie, aby jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby klientów i wyzwania w obszarze IT i cyfrowej transformacji. Idziemy dalej i wdrażamy nasze rozwiązania w nowych branżach. Poniżej znajdziesz kilka wybranych, dla których realizowaliśmy projekty.

Co mówią o nas klienci

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Poznaj ekosystem rozwiązań technologicznych Exorigo-Upos

Twoi klienci oczekują unikalnego doświadczenia zakupowego – spójnego dla różnych kanałów sprzedaży. Omnichannel to duże wyzwanie, zwłaszcza dla dużych firm. Musisz zadbać o niezbędne urządzenia i ich serwis, odpowiedni software, integracje i bezpieczeństwo danych. Wszystko po to, aby zapewnić komfortowy i nieprzerwany proces sprzedażowy. Jesteśmy tu, aby ci pomóc.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy ponad 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.