Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Wszechstronna aplikacja do kompleksowej obsługi nieruchomości

Firma Archibus to światowy lider w zakresie komputerowego wspomagania zarządzaniem nieruchomościami i infrastrukturą. Stworzone przez nią oprogramowanie składa się z 8 modułów. Wśród nich są między innymi: Moduł Nieruchomości umożliwiający sprawne ewidencjonowanie budynków, działek, geolokalizacji obiektów na mapach i wyliczania podatku od nieruchomości, czy też Moduł Powierzchnia znacznie usprawniający przeprowadzenie inwentaryzacji zarządzanej powierzchni. Możesz je dobrać indywidualnie, pod konkretne potrzeby swojego przedsiębiorstwa.

Współpraca z innymi systemami

Moduły są ze sobą w pełni zintegrowane, gwarantując spójność danych w systemie. Archibus może także współpracować z innymi aplikacjami i stać się centrum przetwarzania informacji pobieranych z systemów automatyki budynku (BMS), IoT, systemów kontroli dostępu, itp. Oprogramowanie posiada centralne repozytorium danych oraz wersję mobilną. Według raportu Green Quadrant Verdantix Archibus plasuje się na pozycji lidera wśród rozwiązań klasy IWMS (integrated workplace management system).

Doświadczenie poparte certyfikatem Business Partner

Oferujemy CI kompleksowe podejście – od analizy, przez wdrożenie, po utrzymanie powdrożeniowe systemu. Nasz zespół tworzą rutynowani konsultanci i programiści. Posiadamy certyfikat Business Partner firmy Archibus i ponad 10 lat doświadczenia we wdrożeniach systemu.

Business Meeting

Poznaj system Archibus

Optymalizacja wydatków

Zapewnia ją standaryzacja i automatyzacja procesów, a także rozbudowany system raportowania.

Zwiększenie wydajności pracowników

Dzięki łatwiejszej współpracy i lepszemu dostępowi do wszystkich informacji.

Dostosowywanie do zmieniających się potrzeb

Aplikacja jest cały czas rozwijana i dopasowywana do zmieniających się potrzeb klientów oraz możliwości oferowanych przez nowe technologie.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.