Kompleksowe wsparcie w zakresie infrastruktury IT

Obszar infrastruktury IT to podstawa funkcjonowania aplikacji oraz systemów biznesowych w Twojej firmie. Zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach cyklu życia systemów informatycznych. Naszymi partnerami są uznani producenci rozwiązań IT.

Developer
Transformacja cyfrowa firm

Dobra infrastruktura IT to podstawa cyfryzacji

Cyfryzacja to obecnie jeden z kluczowych elementów strategii biznesowej przedsiębiorstw. Do jej realizacji potrzebna jest szybka, sprawna, nowoczesna infrastruktura IT. Jako doświadczeni specjaliści wybierzemy rozwiązania IT, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe i przewagę nad konkurencją.

usługi it dla firm

Dlaczego warto powierzyć nam rozwój infrastruktury IT

Całościowe podejście

Dbamy o poprawne funkcjonowanie całych procesów biznesowych zależnych od systemów i rozwiązań informatycznych.

Renomowane rozwiązania

Współpracujemy z renomowanymi firmami dostarczającymi rozwiązania IT. Jesteśmy partnerem między innymi: Cisco, IBM, Proofpoint.

Kompleksowość

Nasza oferta jest kompleksowa: projektujemy, wdrażamy, administrujemy, monitorujemy i utrzymujemy i rozwijamy wykorzystywane przez Ciebie rozwiązania IT.

Bezpieczeństwo

Wiemy jak ważne jest obecnie bezpieczeństwo, dlatego oferujemy szereg rozwiązań, które zabezpieczą Twoją infrastrukturę IT.

Proof Of Concept

Oferujemy możliwość przeprowadzenia 30-dniowego, bezpłatnego Proof Of Concept, podczas którego możesz przetestować dany system.

Rozwiązania open source

Zapewniamy rozwiązania open source na systemach Linux, w tym m.in.: systemy wymiany plików, load-balancery, klastery obliczeniowe.

zarządzanie infrastrukturą it

Rozwiązania Exorigo-Upos dla infrastruktury IT obejmują:

Modernizację i rekonfigurację rozwiązań

Migracje wersji systemów

Geograficzne przenoszenie serwerów fizycznych i logicznych

Rozbudowy funkcjonalne, wydajnościowe, pojemnościowe

Co mówią o nas klienci

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy ponad 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.