Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Rozwijaj swoją karierę w IT. Dołącz do Exorigo-Upos!

Jesteśmy polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Od blisko 30 lat rozbudowujemy ofertę rozwiązań IT w ramach Ekosystemu Sprzedaży Detalicznej. Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów. Praca z nami zapewni Ci możliwość realnego wpływu na rozwój sektora retail.

Zbliżenie na twarz developera

Laboratorium
2L Druga Linia Wsparcia
Commissioning
Serwis Terenowy
Service Desk
Internal IT

ExoTalent Program

oferta praktyk

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?

Prześlij nam swoje CV z informacją, na jakim stanowisku chcesz pracować, lub w jakim zespole.

Rekrutacja w 3 krokach

Szanujemy Ciebie i Twój czas.
Nasza rekrutacja obejmuje 3 kroki:

1

Rozmowa z rekruterem

Jeśli twoje kompetencje są właśnie tymi, których aktualnie potrzebujemy, skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy rozmowę. W trakcie spotkania na MS Teams poznamy się bliżej i odpowiemy na Twoje pytania. Dowiesz się więcej na temat zespołu, projektu i rozwiązań, które tworzymy. A my zapytamy o Twoje doświadczenia, umiejętności i oczekiwania.

2

Rozmowa z przełożonym

Drugi etap najczęściej prowadzi Twój przyszły przełożony. Jeśli aplikowałeś na stanowisko specjalistyczne, naszym celem będzie weryfikacja wiedzy merytorycznej. Możliwe, że poprosimy Cię o wykonanie konkretnego zadania lub wypełnienie testu kompetencji.

3

Decyzja i początek współpracy

Zadzwonimy, aby poinformować Cię o wyniku rekrutacji. Jeśli i nasza, i Twoja decyzja, będzie pozytywna, to mailowo prześlemy naszą ofertę i szczegóły dotyczące rozpoczęcia pracy. Propozycję zatrudnienia otrzymasz nawet tego samego dnia, w którym odbyło się spotkanie. Na koniec powitamy Cię już oficjalnie w gronie naszych pracowników. Przekażemy sprzęt i uruchomimy proces onboardingu.

Assessment Center

Na niektórych stanowiskach, drugim etapem rekrutacji jest Assessment Center (AC). Dokonujemy profesjonalnej oceny kompetencji z wykorzystaniem zadań i symulacji, dyskusji grupowych, odgrywania ról i zadań pisemnych. Każdego uczestnika ocenia kilku assessorów, a dana kompetencja weryfikowana jest nawet trzykrotnie i przy użyciu różnych technik. Wszyscy nasi kandydaci otrzymują zarówno indywidualne raporty, jak i możliwość uzyskania informacji zwrotnej.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Jesteśmy stabilnym pracodawcą. Zapewnimy Ci rozwój i nowe wyzwania. Ufają nam największe w Polsce firmy i sieci handlowe. Wspólnie realizujemy dla nich projekty i świętujemy zakończone sukcesem wdrożenia. Satysfakcję daje nam wkład w rozwój biznesu klientów, poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii i dostarczenie jakościowych usług IT.

Świętowanie zakończonego projektu
usługi serwisowe it
 • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
 • Oferujemy dostęp do profesjonalnych szkoleń.
 • Wspieramy uzyskanie specjalistycznych certyfikatów, które stanowią potwierdzenie zdobytej w praktyce wiedzy.
 • Zyskujemy bezcenne doświadczenie w trakcie realizacji projektów dla najbardziej znanych w Europie marek.

Rozwój

Wspieramy rozwój ścieżki Twojej kariery. Mamy aż 30 zespołów o różnych specjalizacjach. Zawsze możesz w ramach tej samej firmy zdobyć dodatkowe kompetencje i spróbować czegoś nowego.

Luźna atmosfera w pracy
 • Wspieramy organizacje charytatywne, w tym Fundację Iskierka, i podejmujemy inne działania CSR.
 • Promujemy niekorporacyjną kulturę i stawiamy na dobrą komunikację pomiędzy członkami zespołów.
 • Chętnie korzystamy ze stref relaksu i naszych przestronnych kuchni, aby wymienić doświadczenia lub zwyczajnie pogadać.
 • Organizujemy zespołowe imprezy integracyjne, pikniki rodzinne i coroczne legendarne bale karnawałowe.

Radość

Satysfakcję daje nam wspólne świętowanie zakończonych projektów i sukcesów naszych klientów. Lubimy spędzać razem czas wolny i odpoczywać we własnym towarzystwie.

 • Oferujemy opiekę medyczną Lux Med w całej Polsce, a w jej ramach wybór pakietów, w tym rodzinnych.
 • Wspieramy inicjatywę Programu Pracowniczych Planów Kapitałowych i pomagamy dołączyć do niego.
 • Proponujemy preferencyjne warunki Ubezpieczenia Grupowego, również dla członków rodzin naszych pracowników.
 • Posiadamy drużyny sportowe. Możesz dołączyć do sekcji biegowej, rowerowej lub piłkarskiej. Albo skorzystać z karty MultiSport i wybrać inną aktywność.

Zdrowie

Dbamy o zdrowie naszych pracowników i ich rodzin. Wspieramy zdrowy styl życia i promujemy różne sportowe aktywności. Troszczymy się o komfort i wspólne poczucie bezpieczeństwa.

Korytarz w biurze w Warszawie
 • Pracujemy efektywnie, więc w zależności od zakresu obowiązków, w modelu hybrydowym, całkowicie zdalnie, lub w biurze.
 • Posiadamy biura w atrakcyjnych częściach Warszawy i Gliwic. Nasza siedziba główna uzyskała ekologiczny certyfikat BREEAM.
 • Wspieramy rowerzystów i specjalnie dla nich dysponujemy parkingami, szatniami i prysznicami.
 • Oferujemy przestronne miejsca pracy z komfortowymi kuchniami. Zapewniamy wygodne fotele, biurka i nowoczesny sprzęt IT.

Komfort

Dobra atmosfera jest dla nas szczególnie ważna. Stawiamy na bezpośrednią komunikację, wzajemny szacunek i niekorporacyjną kulturę pracy. Lubimy nasze nowoczesne, przestronne biura.

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Stanowimy zgrany zespół specjalistów z różnych dziedzin IT. Tworzymy oprogramowanie, serwisujemy urządzenia, integrujemy systemy oraz dbamy o infrastrukturę IT. Naszymi usługami omnichannel wspieramy kanały sprzedaży – stacjonarne i e-commerce. Realizujemy złożone projekty, które wymagają różnorodnych kompetencji.

Jedna z salek dostępnych na spotkania w biurze Exorigo-Upos
Kuchnia

Pracownicy są dla nas największą wartością. Poznaj ich historie:

Miałem 8 lat kiedy zainteresowałem się informatyką, programować zacząłem w wieku 14 lat. Do firmy trafiłem wcześnie na studiach. Z perspektywy czasu uważam, że była to dobra decyzja, ponieważ studia nie dają odpowiedzi na wiele pytań. Tylko przez praktykę można rozwinąć kompetencje w programowaniu. W Exorigo-Upos mogę iść swoją własną ścieżką i rozwijać się w tym, co mnie interesuje.

Paweł Pustelnik

Java Lead Developer (Dział Oprogramowania, Gliwice)

Rozpoczynając pracę myślałam, że to tylko na chwilę. Nawet nie zauważyłam, że minęło 9 lat. Ciężko pracowałam i dostałam możliwość zaangażowania się w budowę zespołu Customer Service, którego jestem teraz Liderką. Ważnym aspektem pracy w Exorigo-Upos jest wsparcie przełożonych dla łączenia macierzyństwa z pracą zawodową. Miało to szczególnie duże znaczenie w okresie pandemii kiedy zamknięte były przedszkola i szkoły.

Anna Konczakowska

Customer Service Team Leader (Service Desk, Gliwice)

Zaczynałem jako konsultant ServiceDesk w trakcie studiów, a następnie awansowałem na funkcję Lidera Zespołu. Obecnie jestem certyfikowanym Administratorem Baz Danych. Świadomość wagi mojej pracy związanej z zapewnianiem bezpieczeństwem operacji największych sieci handlowych w kraju daje mi dużą satysfakcję. Co ciekawe współpracuję z kolegami, którzy tak jak i ja zaczynali pracę w ServiceDesk, a dzisiaj pracują w różnych obszarach naszej firmy. W Exorigo-Upos każdy ma szansę na samorealizację.

Rafał Salamon

Starszy Administrator Systemów Microsoft (Dział Infrastruktury i Bezpieczeństwa, Gliwice)

Po 12 latach pracy w międzynarodowej korporacji zdecydowałem się dołączyć do zespołu Exorigo-Upos początkowo jako Project Manager. Moim celem jest łączenie kompetencji managerskich, procesowych oraz audytorskich z wykształceniem informatycznym oraz wcześniejszym 17-letnim doświadczeniem developerskim. W Exorigo-Upos mam taką możliwość. Pracuję w zespole bardzo doświadczonych ekspertów, którzy chcą i potrafią dzielić się wiedzą. Czuję, że w pełni wykorzystuję swoje kompetencje managerskie nie tracąc kontaktu z technologią.

Jarosław Okulicz-Kozaryn

Project Manager/Analityk biznesowy (Dział Wdrożeń Systemów Biznesowych, Wrocław)

Praca w Exorigo-Upos przynosi mi jako analitykowi dużo satysfakcji. Otrzymuje ciekawe zadania, do których mogę podchodzić kreatywnie i samodzielnie, a to ostatnie jest dla mnie szczególnie ważne. Moi przełożeni podchodzą entuzjastycznie także do realizacji własnych pomysłów oraz wprowadzania usprawnień w codziennej pracy. Podoba mi się także forma komunikacji, którą firma kieruje do swoich pracowników – jest to przede wszystkim transparentność, ale także aktywizowanie nas w obszarach pozasłużbowych. Wybór Exorigo-Upos jako pracodawcy, to dobry wybór!

Katarzyna Dzianach

Analityk Systemów Biznesowych (Dział Wdrożeń Systemów Biznesowych, Warszawa)

W pracy ważne dla nas są:

Perspektywa klienta

Celem naszych działań jest zadowolenie klientów. Ufają nam największe w Polsce firmy i sieci handlowe. Jesteśmy dla nich partnerem IT w rozwoju biznesu.

Odpowiedzialność

Każdy z naszych pracowników odpowiada w pełni za powierzone zadania. Tylko takie podejście gwarantuje, że jako cała organizacja dostarczamy usługi w oczekiwanej jakości.

Skuteczność

Koncepcja naszej pracy opiera się o wysoką skuteczność działań. Odpowiadamy za obsługę procesów sprzedażowych u naszych klientów. W tym obszarze nie ma miejsca na pomyłki.

Jeden zespół

Darzymy się szacunkiem i gramy do jednej bramki. Wykorzystujemy efekt synergii i łączymy, w trakcie realizacji projektów, kompetencje różnych zespołów.

Efektywność

Koncentrujemy się na podnoszeniu efektywności naszych działań. Zawsze staramy się osiągać jeszcze lepsze wyniki. Stale optymalizujemy nasze działania.

Wiarygodność

Jako cel stawiamy sobie transparentność i uczciwość w komunikacji z Klientami. Dotrzymujemy złożonych obietnic, ponieważ chcemy, aby Klienci czuli się z nami bezpiecznie.

Wspólne wartości firmowe
Działania charytatywne

Wspólnie kształtujemy rzeczywistość

Chcemy mieć wpływ na otaczający nas świat i zmieniać go na lepsze. Dlatego pomagamy młodym ludziom w stawianiu pierwszych zawodowych kroków w branży IT. Kibicujemy również wszelkim inicjatywom naszych pracowników i działaniom charytatywnym.

 • Staże i praktyki
 • Wspólne inicjatywy
 • Działania charytatywne

Z myślą o studentach i absolwentach wyższych uczelni organizujemy płatne staże i praktyki. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, poznać nowe technologie i uczestniczyć w innowacyjnych projektach, zgłoś się do nas.

Poza sekcjami sportowymi staramy się dzielić naszymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Inicjujemy cykl projektów realizowanych międzydziałowo – dla osób, które połączyła wspólna pasja.

Wspieramy inicjatywy pomocy potrzebującym. Nasi pracownicy zawsze z chęcią angażują się w tego typu działania. Szczególnie cenimy sobie współpracę z Fundacją ISKIERKA.

Aplikuj

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie porozmawiamy i udzielimy Ci odpowiedzi.