Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

ExoTalent Program, czyli aplikuj na praktyki

Jesteś uczniem, studentem lub absolwentem? Chcesz zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności w branży technologicznej? Nasz program praktyk czeka na Ciebie!

5 powodów, dla których warto wziąć udział w ExoTalent Program

Praktyki w Exorigo-Upos są ciekawym i rozwijającym wyzwaniem, oferujemy je w różnych działach, zgodnie z zainteresowaniami kandydata. Co jeszcze zyskasz?

1

Doświadczenie w zakresie naprawy sprzętów IT, wsparcia technicznego i zdalnego.

2

Wiedzę praktyczną poprzez pracę z ekspertami, którzy chętnie się nią będą dzielić.

3

Możliwość nauki, dzięki wsparciu Mentora i pracy w doświadczonym zespole.

4

Certyfikat i referencje po zakończonych praktykach.

5

Priorytetowy status w procesie rekrutacji.

Kto może aplikować na praktyki w ExoTalent Program?

Chcesz brać udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie handlu elektronicznego i systemów płatniczych? Interesuje Cię zdobycie praktycznego doświadczenia i rozwijania umiejętności w zakresie IT?

Uczysz się w technikum informatycznym

Studiujesz na profilu IT lub pokrewnym

Jesteś absolwentem szkoły/uczelni o profilu technicznym

Masz trochę czasu wolnego i chęć zdobycia praktycznych umiejętności

Obszary, w których oferujemy praktyki

Laboratorium Gliwice serwisowanie sprzętu IT w zakresie elektryki, elektroniki, mechaniki oraz oprogramowania.

Interesują Cię tematy związane z serwisowaniem sprzętu IT, w zakresie zarówno elektryki, elektroniki, mechaniki jak i oprogramowania? Te praktyki skierowane są właśnie dla Ciebie.

2L Druga Linia Wsparcia Gliwice support użytkowników sprzętu IT, zdalny i telefoniczny kontakt z klientem.

W kontakcie z klientem czujesz się jak ryba w wodzie, a fachowe wparcie użytkowników sprzętu IT, to temat który Cię interesuje? Aplikuj na praktyki do drugiej linii wsparcia.

Commissioning Gliwice weryfikowanie sprawności i kompletności urządzeń przygotowywanych do wysyłki.

Lubisz pracę ze sprzętem? Na praktykach nauczymy Cię jak weryfikować pod względem sprawności i kompletności urządzenia IT. Dodatkowo pokażemy Ci jak przygotowujemy sprzęt software’owo, parametryzując go według wymagań klienta.

Serwis Terenowy Gliwice naprawa i rozwiązywanie problemów ze sprzętem oraz systemami IT w terenie.

Interesuje Cię naprawa urządzeń IT, a jednocześnie praca w terenie? Te praktyki skierowane są właśnie dla Ciebie.

Service Desk Gliwice telefoniczne rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem: obsługa drukarek fiskalnych, komputerów kasowych i terminali płatniczych.

Lubisz rozmawiać przez telefon? Chciałbyś zdalnie wspierać użytkowników naszych urządzeń i rozwiązywać problemy związane ze sprzętem, a głównie tematami związanymi z obsługą drukarek fiskalnych, komputerów kasowych czy terminali płatniczych? Jeśli trzy razy Twoja odpowiedz była twierdząca, zaaplikuj na praktyki właśnie tutaj.

Internal IT Gliwice wsparcie działania infrastruktury IT, wewnętrzne wdrażanie nowych zabezpieczeń i technologii.

Jeżeli chcesz poczuć się jak bohater firmowy i dbać o to, by inni pracownicy mogli wykonywać swoją prace bez problemów, to ten dział jest właśnie dla Ciebie. Zgłoś się, jeśli chcesz wspierać infrastrukturę IT w naszej firmie.

Laboratorium
2L Druga Linia Wsparcia
Commissioning
Serwis Terenowy
Service Desk
Internal IT

ExoTalent Program

oferta praktyk

  • Zapoznaj się z przedstawionymi wyżej propozycjami praktyk.
  • Po wysłaniu aplikacji czekaj na kontakt.
  • Wypełnij formularz. Możesz również dołączyć swoje CV
  • Może chwilę nam to zająć, bo odzywamy się do każdego.

ExoTalent Program w 4 krokach

Laboratorium
2L Druga Linia Wsparcia
Commissioning
Serwis Terenowy
Service Desk
Internal IT

ExoTalent Program

oferta praktyk

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Stanowimy zgrany zespół specjalistów z różnych dziedzin IT. Tworzymy oprogramowanie, serwisujemy urządzenia, integrujemy systemy oraz dbamy o infrastrukturę IT. Naszymi usługami omnichannel wspieramy kanały sprzedaży – stacjonarne i e-commerce. Realizujemy złożone projekty, które wymagają różnorodnych kompetencji.

Jedna z salek dostępnych na spotkania w biurze Exorigo-Upos
Kuchnia

Pracownicy są dla nas największą wartością. Poznaj ich historie:

Miałem 8 lat kiedy zainteresowałem się informatyką, programować zacząłem w wieku 14 lat. Do firmy trafiłem wcześnie na studiach. Z perspektywy czasu uważam, że była to dobra decyzja, ponieważ studia nie dają odpowiedzi na wiele pytań. Tylko przez praktykę można rozwinąć kompetencje w programowaniu. W Exorigo-Upos mogę iść swoją własną ścieżką i rozwijać się w tym, co mnie interesuje.

Paweł Pustelnik

Java Lead Developer (Dział Oprogramowania, Gliwice)

Rozpoczynając pracę myślałam, że to tylko na chwilę. Nawet nie zauważyłam, że minęło 9 lat. Ciężko pracowałam i dostałam możliwość zaangażowania się w budowę zespołu Customer Service, którego jestem teraz Liderką. Ważnym aspektem pracy w Exorigo-Upos jest wsparcie przełożonych dla łączenia macierzyństwa z pracą zawodową. Miało to szczególnie duże znaczenie w okresie pandemii kiedy zamknięte były przedszkola i szkoły.

Anna Konczakowska

Customer Service Team Leader (Service Desk, Gliwice)

Zaczynałem jako konsultant ServiceDesk w trakcie studiów, a następnie awansowałem na funkcję Lidera Zespołu. Obecnie jestem certyfikowanym Administratorem Baz Danych. Świadomość wagi mojej pracy związanej z zapewnianiem bezpieczeństwem operacji największych sieci handlowych w kraju daje mi dużą satysfakcję. Co ciekawe współpracuję z kolegami, którzy tak jak i ja zaczynali pracę w ServiceDesk, a dzisiaj pracują w różnych obszarach naszej firmy. W Exorigo-Upos każdy ma szansę na samorealizację.

Rafał Salamon

Starszy Administrator Systemów Microsoft (Dział Infrastruktury i Bezpieczeństwa, Gliwice)

Po 12 latach pracy w międzynarodowej korporacji zdecydowałem się dołączyć do zespołu Exorigo-Upos początkowo jako Project Manager. Moim celem jest łączenie kompetencji managerskich, procesowych oraz audytorskich z wykształceniem informatycznym oraz wcześniejszym 17-letnim doświadczeniem developerskim. W Exorigo-Upos mam taką możliwość. Pracuję w zespole bardzo doświadczonych ekspertów, którzy chcą i potrafią dzielić się wiedzą. Czuję, że w pełni wykorzystuję swoje kompetencje managerskie nie tracąc kontaktu z technologią.

Jarosław Okulicz-Kozaryn

Project Manager/Analityk biznesowy (Dział Wdrożeń Systemów Biznesowych, Wrocław)

Praca w Exorigo-Upos przynosi mi jako analitykowi dużo satysfakcji. Otrzymuje ciekawe zadania, do których mogę podchodzić kreatywnie i samodzielnie, a to ostatnie jest dla mnie szczególnie ważne. Moi przełożeni podchodzą entuzjastycznie także do realizacji własnych pomysłów oraz wprowadzania usprawnień w codziennej pracy. Podoba mi się także forma komunikacji, którą firma kieruje do swoich pracowników – jest to przede wszystkim transparentność, ale także aktywizowanie nas w obszarach pozasłużbowych. Wybór Exorigo-Upos jako pracodawcy, to dobry wybór!

Katarzyna Dzianach

Analityk Systemów Biznesowych (Dział Wdrożeń Systemów Biznesowych, Warszawa)

Działania charytatywne

Wspólnie kształtujemy rzeczywistość

Chcemy mieć wpływ na otaczający nas świat i zmieniać go na lepsze. Dlatego pomagamy młodym ludziom w stawianiu pierwszych zawodowych kroków w branży IT. Kibicujemy również wszelkim inicjatywom naszych pracowników i działaniom charytatywnym.

  • Staże i praktyki
  • Wspólne inicjatywy
  • Działania charytatywne

Z myślą o studentach i absolwentach wyższych uczelni organizujemy płatne staże i praktyki. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, poznać nowe technologie i uczestniczyć w innowacyjnych projektach, zgłoś się do nas.

Poza sekcjami sportowymi staramy się dzielić naszymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Inicjujemy cykl projektów realizowanych międzydziałowo – dla osób, które połączyła wspólna pasja.

Wspieramy inicjatywy pomocy potrzebującym. Nasi pracownicy zawsze z chęcią angażują się w tego typu działania. Szczególnie cenimy sobie współpracę z Fundacją ISKIERKA.

Aplikuj