Usługi serwisu IT i urządzeń

Nasz serwis to ponad 20 lat doświadczenia we wsparciu branży retail i innych. Tworzy go 400 specjalistów świadczących kompleksowe usługi wsparcia dla produktów i systemów IT w całej Polsce. Jest gotowy do działania 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

serwis urządzeń systemów it
Serwis IT

Działamy nie tylko w Polsce

Usługi serwisowe realizujemy samodzielnie w 5 krajach: w Polsce, Czechach, Rumunii, oraz na Słowacji i Ukrainie. W 8 kolejnych posiadamy partnerów w zakresie serwisu. Są to: Serbia, Chorwacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Bułgaria, Wielka Brytania oraz Irlandia.

usługi serwisowe urządzeń it

Usługi serwisu Exorigo-Upos gwarantują:

Dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów 24/7/365

Wiedzę producenta urządzeń i twórcy oprogramowania dla branży retail

Natychmiastową reakcję na każdy zgłoszony problem

Obsługę nawet najbardziej skomplikowanych zleceń

Kompleksowe podejście do obsługi serwisowej

Autorski system zgłoszeń i dedykowanego Koordynatora Kontraktu

Nasz serwis w liczbach

Developer

13

krajów

+50

klientów

+400

pracowników

52 tys.

punktów pod opieką

+70 tys.

interwencji on-site

330 tys.

zgłoszeń

usługi serwisowe it

Serwis to ponad 400 osób z wyspecjalizowanych obszarów:

I linia wsparcia

Serwis terenowy

Zarządzanie usługami wsparcia

Zarządzanie projektami IT

Wdrożenia i projekty infrastrukturalne

Obsługa logistyki

Co mówią o nas klienci

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy ponad 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.