Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Otwarcia i remodeling punktów handlowych

Zapewniamy Ci kompleksową usługę montażu, instalacji i pełnego wsparcia techniczno-logistycznego podczas otwarcia nowych obiektów handlowych oraz remodeling u już istniejących. Instalujemy, wdrażamy i testujemy systemy, oprogramowanie, okablowanie itp. Wszystko czego potrzebujesz, aby Twój sklep, biuro czy inna placówka była w pełni przygotowana do prowadzenia działalności.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Kompleksowe wdrożenie

Oferujemy szeroki zakres usług i kompleksowe wdrożenie. Nie będziesz musiał szukać innych dostawców, a tym samym oszczędzisz czas i zmniejszysz koszty.

Wieloletnie doświadczenie

Od wielu lat wspieramy firmy w otwarciach nowych punktów handlowych czy też ich remodelingu. Zdobytą w ten sposób wiedzą wykorzystujemy, na każdym etapie realizacji projektu.

Zarządzanie projektem

Oferujemy również wsparcie w zarządzaniu projektem otwarcia czy remodelingu. Nasi doświadczeni specjaliści dopilnują, aby wdrożenie rozwiązań przebiegło zgodnie z planem.

Szeroka wiedza o infrastrukturze IT

Implementujemy własne rozwiązania oraz infrastrukturę firm trzecich od kilkudziesięciu lat. Wiemy jak wdrażać i integrować systemy oraz urządzenia, aby działały sprawnie i efektywnie.

Szkolenia

Szkolimy Twoich pracowników z działania i obsługi wdrażanej infrastruktury IT. Zapewnimy manuale z instrukcjami dla każdego wdrożonego. systemu oraz zainstalowanego urządzenia.

Ogólnopolski zasięg

Realizujemy usługę na terenie całej Polski niezależnie od ilości i wielkości punktów handlowych. Możliwe są również wdrożenia na terenie innych państw np. w Rumunii.

Nasze usługi z zakresu otwarcia i remodelingu placówek handlowych

Instalacje oprogramowania i systemów IT

Montaż sprzętu IT

Konfiguracja systemów Windows i Linux

Konfiguracja oprogramowania własnego

Administrowanie dostępami

Wdrażanie systemów partnerów

Wdrażanie aplikacji firm trzecich

Wsparcie przed otwarciem nowych sklepów

Szkolenia personelu z obsługi aplikacji

Asystowanie podczas otwarcia

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.