Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Go Green Retail

Oferta ekologicznych rozwiązań w zakresie użytkowania sprzętu i pomoc w realizacji założeń indywidualnych strategii w zakresie realizacji dyrektywy ESG, czyli ekologia i oszczędność dla branży handlu detalicznego.

Działania GO Green Retail wspierają realizację inicjatywy ESG

  • Dają drugie życie sprzętom typu serwery, PC, laptopy, PDA, kasetki i szuflady kasowe –oszczędność środków, energii i czasu w obszarze hardware pomoże retailerom korzystać z dostępnych ekologicznych rozwiązań w zakresie użytkowania sprzętu.
  • Audyty i działania na ich bazie zapewniają ekonomiczne zarządzanie poborem energii elektrycznej . Długofalowe wsparcie klientów w wypełnianiu założeń indywidualnych strategii w zakresie ESG, a także w obszarze raportowania działań wspierających ochronę środowiska i promocję postaw proekologicznych.
  • Eko-rozwiązania z poziomu infrastruktury i software np. modernizacja infrastruktury na nowszą i przejście na cloud, a także dedykowane, autorskie rozwiązania chmurowe: SmartKSeF i E-PARAGON+ czy Hub płatniczy Cloud EFT w powiązaniu z mikrodonacjami Donateo.

  Jak w 3 krokach wspieramy retailerów w realizacji ich strategii ESG?

  Jako wieloletni partner technologiczny retailu uruchomiliśmy inicjatywę Go Green Retail. Poznaj jej główne założenia:

  1. Prowadzimy audyty, dzięki którym identyfikujemy miejsca, w których można dokonać zmian zmierzających do oszczędności energii.
  2. Maksymalizujemy oszczędności w zakresie energii i kosztów zakupu nowych sprzętów wykorzystywanych w retailu, dzięki opracowanemu procesowi wydłużania okresu użytkowania poszczególnych sprzętów.
  3. Modernizujemy infrastrukturę na nowszą, pomagamy w przejściu na cloud, proponujemy własne rozwiązania chmurowe: SmartKSeF, E-PaRAGON+, Hub płatniczy Cloud EFT.

  Go Green Retail. Drugie życie hardware w retailu

  Naszym celem jest maksymalizacja oszczędności w budżetach naszych Klientów.

  Koszty utylizacji starego oraz zakupu nowego sprzętu stanowią istotny wydatek.

  Sama wymiana dysków HDD na SSD zwiększa 10 krotnie wydajność i zmniejsza zużycie energii.

  Chcesz poznać inne możliwości oszczędności energetycznej ?  Umów się na konsultację z naszym ekspertem ESG

  Chcesz poznać ofertę rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój?

  Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
  Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.