Go Green Retail

Oferta ekologicznych rozwiązań w zakresie użytkowania sprzętu i pomoc w realizacji założeń indywidualnych strategii w zakresie realizacji dyrektywy ESG, czyli ekologia i oszczędność dla branży handlu detalicznego.

Działania GO Green Retail wspierają realizację inicjatywy ESG

  • Dają drugie życie sprzętom typu serwery, PC, laptopy, PDA, kasetki i szuflady kasowe –oszczędność środków, energii i czasu w obszarze hardware pomoże retailerom korzystać z dostępnych ekologicznych rozwiązań w zakresie użytkowania sprzętu.
  • Audyty i działania na ich bazie zapewniają ekonomiczne zarządzanie poborem energii elektrycznej . Długofalowe wsparcie klientów w wypełnianiu założeń indywidualnych strategii w zakresie ESG, a także w obszarze raportowania działań wspierających ochronę środowiska i promocję postaw proekologicznych.
  • Eko-rozwiązania z poziomu infrastruktury i software np. modernizacja infrastruktury na nowszą i przejście na cloud, a także dedykowane, autorskie rozwiązania chmurowe: SmartKSeF i E-PARAGON+ czy Hub płatniczy Cloud EFT w powiązaniu z mikrodonacjami Donateo.

  Wdrożenie systemu do importu danych produktowych Product Loader

  Jak w 3 krokach wspieramy retailerów w realizacji ich strategii ESG?

  Jako wieloletni partner technologiczny retailu uruchomiliśmy inicjatywę Go Green Retail. Poznaj jej główne założenia:

  1. Prowadzimy audyty, dzięki którym identyfikujemy miejsca, w których można dokonać zmian zmierzających do oszczędności energii.
  2. Maksymalizujemy oszczędności w zakresie energii i kosztów zakupu nowych sprzętów wykorzystywanych w retailu, dzięki opracowanemu procesowi wydłużania okresu użytkowania poszczególnych sprzętów.
  3. Modernizujemy infrastrukturę na nowszą, pomagamy w przejściu na cloud, proponujemy własne rozwiązania chmurowe: SmartKSeF, E-PaRAGON+, Hub płatniczy Cloud EFT.

  Go Green Retail. Drugie życie hardware w retailu

  Naszym celem jest maksymalizacja oszczędności w budżetach naszych Klientów.

  Koszty utylizacji starego oraz zakupu nowego sprzętu stanowią istotny wydatek.

  Sama wymiana dysków HDD na SSD zwiększa 10 krotnie wydajność i zmniejsza zużycie energii.

  Chcesz poznać inne możliwości oszczędności energetycznej ?


  Umów się na konsultację z naszym ekspertem KSeF

  Co mówią o nas klienci

  Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

  Agata Dublasiewicz

  E-commerce Project Manager

  Bricoman

  W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

  Eliza Dąbrowska

  Omnichannel Financial Controller

  Decathlon Poland

  W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

  Maksymilian Musiał

  Product Owner

  eobuwie.pl

  Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

  Michał Śpiewak

  CTO

  eobuwie.pl

  Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

  Olgierd Oszmiański

  Dyrektor IT i członek Zarządu

  Super-Pharm

  W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

  Remigiusz Chrzanowski

  Digital Director i członek Zarządu

  Super-Pharm

  Chcesz poznać ofertę rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój?

  Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
  Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.