Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Sieć bezprzewodowa MIST

Dynamika zmian, jak również specyfika sieci WLAN, wpływają na zwiększenie poziomu trudności w analizie bezprzewodowego ruchu sieciowego, czy w rozwiązywaniu napotkanych problemów. Innowacyjna sieć WLAN firmy MIST analizuje przepływające przez nią dane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, co znacząco skraca czas tego procesu. Rozwiązanie prezentuje możliwe przyczyny problemów wraz z ich szacowanym prawdopodobieństwem.

Innowacyjność i stabilność

Rozwiązania MIST nie ograniczają się tylko do zapobiegania problemom. Pozwalają także m.in. na uzyskanie informacji o użytkownikach i ich urządzeniach w czasie rzeczywistym. Spełniają najwyższe standardy technologiczne transmisji danych, jak również zapewniają stabilne działanie. Umożliwiają budowę typowych sieci bezprzewodowych w biurach, magazynach, oddziałach czy halach produkcyjnych.

Sprawdzone rozwiązanie

Skuteczność rozwiązań MIST została potwierdzona przez największą sieć handlową na świecie. Rozwiązania MIST znalazły się również na pozycji lidera w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla systemów do komunikacji bezprzewodowej.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.