Partnerzy e-commerce

Wdrożenia Magento

Jesteśmy oficjalnym partnerem Adobe i posiadamy certyfikowany zespół Magento. Odpowiadamy za wdrożenia, migracje do Magento z innych platform, oraz za obsługę e-commerce dla największych marek w Polsce. Projektujemy sklepy, które są stabilne, zwiększają sprzedaż i rozwijają customer-centric omnichannel.

500% wzrostu z Magento

Właśnie tyle osiągnął Super-Pharm, dzięki zrealizowanemu wspólnie z nami wdrożeniu nowego sklepu na Magento.

Uruchomienie sprzedaży online w 3 tygodnie

Właśnie takie wdrożenie zrealizowaliśmy dla sieci Studenac. Zastosowanie Magento Open Source i uproszczonego projektu graficznego pozwoliły firmie utrzymać funkcjonowanie biznesu w obliczu ograniczeń związanych ze sprzedażą stacjonarną w okresie pandemii.

Migracja sklepu B2C na Magento

Magento to bezpieczny wybór dla B2C. Migrujemy sklepy z innych platform oraz z Magento 1 do 2. Przeprowadzamy szczegółową analizę projektu. Dbamy o niezbędne integracje i ich testy, migrację danych historycznych i zamówień a także o zagadnienia SEO.

Wdrożenie e-commerce B2B

Rozwiązanie Adobe zostało opracowane z myślą o sprzedaży B2B. Dzięki Magento otrzymujesz gotowe moduły do przyjmowania i realizowania zamówień od partnerów, z uwzględnieniem negocjacji cenowych i zaawansowanych promocji.

Rozwój sprzedaży omnichannel

Magento pomaga zarówno w uruchomieniu pierwszego sklepu internetowego, jak i w przejściu na wyższy poziom e-commerce. Polecamy zwłaszcza Magento Order Management System (OMS) do zoptymalizowania infrastruktury i procesów zamówień.

Nowy projekt graficzny e-commerce

Zmiana platformy e-commerce lub migracja z Magento 1 do 2 to dobra okazja na odświeżenie wyglądu sklepu. Dla naszych klientów wykonujemy audyty i projekty UX/UI, które podnoszą konwersję, zwiększają retencję i poprawiają wskaźniki NPS.

Rozpoczęcie sprzedaży DTC (Direct to Consumer)

Firmy otrzymują, dzięki Adobe, narzędzie do szybkiego uruchomienia sprzedaży bezpośredniej do swoich klientów. Dobrym przykładem jest marka Tommee Tippee, dla której wdrożyliśmy Adobe Commerce Cloud. W efekcie rozpoczęli sprzedaż DTC w UK, USA i Australii.

Wdrożenia Adobe Commerce i Magento to złożone projekty

Niezbędny jest doświadczony zespół projektowy, który realizuje kompleksowe usługi. E-commerce Team w Exorigo-Upos tworzą wysokiej klasy specjaliści. Ich praktyczne doświadczenie, zdobywane w realizacji projektów w Polsce i za granicą, potwierdzają dodatkowo uzyskane oficjalne certyfikaty: M2 Solution Specialist, Professional Developer, Frontend Developer. Dysponujemy rozbudowanym zespołem, który składa się z: analityków wyspecjalizowanych w Magento, testerów e-commerce, back- i front-end developerów, architektów IT, certyfikowanych Project Managerów – Agile i PRINCE2, dedykowanych dla klientów Delivery Managerów, administratorów serwerów.

Project Team

Oferujemy pełny zakres usług e-commerce

Doradztwo strategiczne e-commerce

Wspólnie z Tobą omówimy szczegóły, zorganizujemy warsztaty i przedstawimy analizę. W tym procesie wykorzystamy wiedzę, dotyczącą całego ekosystemu sprzedaży detalicznej, którą posiadamy w organizacji. Usługę rekomendujemy firmom, które chcę wejść w sprzedaż e-commerce i potrzebują do przejścia przez ten proces sprawdzonego partnera.

Audyt e-commerce

Zapewnimy ci audyt, który uwzględni kompleksowe spojrzenie z zewnątrz na Twój biznes. Kompetencje naszego zespołu e-commerce pozwalają przeanalizować każdy aspekt technologiczny: od architektury i poprawności integracji systemów, aż po szybkość ładowania pojedynczych stron. Otrzymasz raport wraz ze szczegółowymi zaleceniami.

Analiza i warsztaty przedprojektowe

Przeprowadzimy warsztaty typu discovery i przejdziemy przez pełny zakres wdrożenia, aby w trakcie projektu nic Cię nie zaskoczyło. Pomożemy wykryć luki w założeniach. Potwierdzimy realny czas oraz kolejność realizacji etapów w projekcie. Zrealizujemy badania użytkowników i pracowników. A na koniec opracujemy dokument analizy.

Audyt UX/UI i zaprojektowanie makiet

Zapewnimy ci specjalistów w tym zakresie, ponieważ pracujemy z najlepszymi agencjami marketingowymi w Polsce. User experience w e-commerce jest kluczowym wyróżnikiem konkurencyjnym. Dobrze zaprojektowany design sprawia, że zakupy są przyjemniejsze i szybsze, w efekcie czego klienci kupują częściej i więcej.

Dedykowana platforma e-commerce

Magento to oprogramowanie typu open source, co pozwala nam w praktyce na tworzenie na jego bazie sklepów szytych na Twoją miarę. Bogata oferta gotowych wtyczek, a w razie potrzeb dodatkowy development, pozwalają zbudować sklep idealnie dopasowany do potrzeb Twojego biznesu.

Szybkie wdrożenie sklepu online (MVP)

Wdrożenie podstawy Magento proponujemy, jeśli kluczowe jest dla Ciebie szybkie uruchomienie sprzedaży przy jak najmniejszych nakładach finansowych i w ograniczonym czasie. Sięgamy wtedy po podstawowe funkcjonalności e-commerce i gotowe szablony graficzne. Celem jest jak najszybsza realizacja podstawowego celu czyli sprzedaży.

Integracja Magento z ERP

Zapewni Ci maksymalne wykorzystanie możliwości obu systemów i uzyskanie efektu synergii. Koncentrujemy się na stworzeniu takiej infrastruktury wymiany danych pomiędzy ERP a Magento, która będzie szybka i niezawodna. Wykorzystujemy do tego celu wiedzę naszych architektów i developerów na temat różnych ERP oraz ich dogłębną znajomość samego Magento.

Migracja działającej platformy e-commerce

Zapewnimy ci bezstratne przeniesienie całego sklepu do nowej platformy. Mamy doświadczenie w migracji dużych e-commerce z innych platform, w tym z Magento 1 do 2, w których proces sprzedażowy odbywa się w praktyce 24 godziny na dobę. Nowa platforma Adobe Commerce uwolni Cię od ograniczeń technologicznych. Stworzysz nową odsłonę wizualną sklepu i odświeżysz wizerunek marki.

Magento PWA

Jeśli spora część Twoich klientów dokonuje zakupów przy pomocy urządzeń mobilnych i zależy ci na zwiększeniu z nich konwersji, zbudujemy Twój e-commerce jako Progressive Web Application. Wykorzystujemy fakt, że Adobe Commerce dostarcza oddzielony front-end w PWA Studio, który współpracuje w pełni z back-endem. Twoi klienci zyskają customer experience jak w aplikacji mobilnej, ale bez ponoszenia przez ciebie kosztów jej zbudowania i później utrzymywania.

Utrzymanie i rozwój e-commerce

Zapewniamy stabilne działanie i rozwój platformy zgodny z Twoim planem rozwoju biznesu online. Ustalamy oczekiwane SLA i w ramach jego monitorujemy prawidłowe działania Twojego sklepu. Wprowadzamy regularnie usprawnienia technologiczne i aktywnie razem z Tobą rozwijamy sklep poprzez wprowadzanie lub doskonalenie oczekiwanych funkcjonalności.

Wdrożenie Akeneo PIM

Doskonałym uzupełnieniem dla Magento jest system zarządzania informacjami produktowymi, który oferuje Akeneo PIM. Jest szczególnie przydatny dla firm, które mają wiele kanałów sprzedaży, w tym w różnych lokalizacjach geograficznych. Jako oficjalny partner w Polsce i UK realizujemy wdrożenia PIM dla największych w Polsce marek, np. eobuwie i CCC.

Fiskalizacja sprzedaży e-commerce

Przeprowadzamy pełne wdrożenie modułu do obowiązkowego rejestrowania zamówień ze sklepu internetowego – wraz z integracją, konfiguracją oraz dostawą drukarek fiskalnych. System rejestruje zarówno transakcje sprzedaży jak i zwroty, a dane przechowuje w odrębnej bazie.

Czy wiesz już, jakiego sklepu potrzebujesz?

E-commerce generujący wzrost

Nasz e-commerce dla Super-Pharm wygenerował 500% wzrost sprzedaży r/r i 20% więcej logujących się stałych klientów.

E-commerce przełamujący schematy

Dla marki ŠKODA stworzyliśmy innowacyjny sklep, który całkowicie zmienił sposób wykorzystania leasingu i ułatwił proces uzyskiwania finansowania samochodu.

E-commerce budujący omnichannel

Nasz stały klient w obszarze systemów POS i in-store poprosił nas o stworzenie nowej platformy e-commerce, która połączy poprzez program lojalnościowo-promocyjny klientów obu kanałów sprzedaży.

E-commerce kreujący customer experience

Zrealizowaliśmy projekt, który wykorzystując mechanizmy omnichannel, oferuje połączenie odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym przy okazji codziennych zakupów, z poszerzoną informacją produktową dostępną online.

Dlaczego warto wybrać nas do rozwoju e-commerce?

Dla nas e-commerce jest częścią większej całości. Rozumiemy całość procesów i systemów, z którym Twój sklep internetowy musi się komunikować. Wiemy, jak ważna jest jakość integracji i kompleksowe podejście do procesów sprzedaży online. Typowy software house dostarcza technologię, my zapewniamy dużo więcej – doradztwo strategiczne i partnerskie wsparcie w rozwoju biznesu.

Szerokie kompetencje naszego zespołu

Wielu dziś stałych klientów trafiło do nas z niewydajnymi systemami e-commerce, które blokowały rozwój tego kanału sprzedaży. Wprowadziliśmy dla nich optymalizacje typu hot fix i zapewniliśmy support. Dziś korzystają z nowych, stabilnych i efektywnych platform e-commerce, które dla nich wdrożyliśmy.

Budujemy partnerskie relacje i dzielimy się wiedzą.

Mamy dedykowany zespół e-commerce do realizacji projektów.

Posiadamy oddzielny zespół wsparcia e-commerce.

Nasi eksperci mają doświadczenie i oficjalne certyfikaty.

Obsługujemy branżę retail od blisko 30 lat.

Specjalizujemy się w zaawansowanych integracjach.

E-commerce

Dlaczego warto wybrać Adobe jako dostawcę technologii e-commerce?

Magento jest jedną z najpopularniejszych na świecie platform do stworzenia sklepu internetowego. Korzysta z niej obecnie ponad 250 000 sprzedawców. Wyróżnia się dużą liczbą zaawansowanych funkcjonalności oraz łatwych do zakupienia i wdrożenia dodatkowych rozszerzeń. Jest bezpiecznym wyborem zarówno dla przedsiębiorstw B2C jak i B2B, dla dużych korporacji, jak i mniejszych firm. Wdrożenie Magento to podniesienie e-commerce na wyższy poziom.

Sprawdź, jakie główne możliwości oferuje Adobe Commerce:

PM About us
 • Gotowe moduły
 • Wbudowany CMS
 • Liczne dodatki oraz szablony
 • Zaawansowane zarządzanie katalogiem produktów
 • Opcja multistore i zarządzanie z jednego panelu
 • Prowadzenie równolegle sprzedaży B2B i B2C
 • Skalowalna architektura
 • Różne poziomy dostępu
 • Rozbudowane rozwiązania dla reguł promocji
 • Wielojęzyczność platformy
 • Różne metody płatności i dostawy
 • Wsparcie dla SEO
 • Masowe zarządzanie danymi
 • Integracje z narzędziami analitycznymi

Co mówią o nas klienci

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Chcesz poznać ofertę rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.