Systemy ERP – Twoje wsparcie w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem

Integrują dane ze wszystkich działów w firmie w jeden system, umożliwiając kontrolowanie zasobów przedsiębiorstwa, czy też monitorowanie procesów.
Ich optymalizacja jest tym samym szybsza i prostsza.
Dane w systemie aktualizowane są w czasie rzeczywistym – wprowadzone przez jeden dział, będą natychmiast widoczne dla innych. ERP mają strukturę modułową. Możesz zdecydować się na wybór tylko tych istotnych z punktu widzenia Twojej działalności. Poszczególne moduły są też często oferowane jako odrębna usługa (SaaS).

Oprogramowanie do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw z sektora retail. Zarządza wszystkimi aspektami przepływu towarów i informacji. Jest skalowalne i łatwe we wdrożeniu.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

Nasz własny produkt stworzony z myślą o sieciach sklepów detalicznych. Może być wdrożony jako samodzielny system ERP lub jako system do prowadzenia sprzedaży detalicznej, zintegrowany z zewnętrznym systemem ERP.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

Pakiet modułów ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem i podejmowanie decyzji biznesowych. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i w średnich i małych firmach.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

Aplikacja na urządzenia PDA, do zarządzania operacjami w sklepie na poziomie back office. Obsługuje m.in. przyjęcia towaru z magazynu oraz od dostawcy zewnętrznego, transfery do innego sklepu, zwroty do magazynu. Umożliwia wydruk etykiet cenowych.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

System do zarządzania zamówieniami dla internetowych kanałów sprzedaży. Umożliwia obsługę wielu kanałów sprzedaży i wielu operatorów.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

Nasze autorskie rozwiązanie dla przedsiębiorstw z branży retail. Dostarcza narzędzia, które pozwalają na sprawne zarządzanie procesem zakupów i dystrybucji produktów.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

Twoje korzyści

Większe zyski

Efektywniejsze zarządzanie zasobami pomaga w zwiększaniu zysków firmy.

Szybsze podejmowanie decyzji

Dane dostępne z jednego źródła i aktualizowane w czasie rzeczywistym pozwalają na szybszą reakcję, a tym samym zapewniają przewagę nad konkurencją.

Eliminacja błędów

Integracja informacji z wielu źródeł to lepszy wgląd w działania biznesowe i łatwiejsze wykrycie nieprawidłowości. Zastosowanie automatyzacji procesów także pozwala łatwiej wyeliminować błędy.

Redukcja kosztów

Dzięki możliwości automatyzacji procesów w firmie.

usługi serwisowe urządzeń it

Zaimplementuj ERP z nami

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zdobyte we współpracy z rynkowymi liderami.
  • Wyróżnia nas kompleksowa wiedza o rozwiązaniach IT dla branży handlowej.
  • Efektywnie łączymy online z online, wspierając strategię omnichannel.
  • Słuchamy klienta i wspólnie definiujemy jego potrzeby.
  • Dostosowujemy oprogramowanie do celów oraz budżetu konkretnej firmy.
  • Zapewniamy szkolenia i wsparcie posprzedażowe.

Co mówią o nas klienci

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy ponad 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.