Solar System ERP

System Solar jest zaawansowanym narzędziem do zarządzania zasobami w przedsiębiorstwie, rejestrującym szereg danych, które odpowiednio przetworzone, stają się źródłem informacji wykorzystywanych przez kadrę zarządzającą na różnych szczeblach: strategicznym, taktycznym, operacyjnym, sprzedażowym.

Moduły systemu Solar

W ramach rozwiązania w modelu zintegrowanym z zewnętrznym systemem ERP, współpracuje ze sobą kilka systemów i modułów systemu Solar.

Moduł systemu Solar front office

SolarPOS – moduł POS, którego podstawowym zadaniem jest umożliwienie prowadzenia sprzedaży na kasie. Oferuje szereg funkcjonalności: obsługę promocji, rabatów, kuponów, programów lojalnościowych, zwrotów, kontrolę uprawnień użytkowników. Moduł współpracuje bezpośrednio z drukarką fiskalną, skanerem kodów kreskowych, terminalem kart płatniczych. Komunikuje się z modułem SolarStore (back office).

Moduły systemu Solar back office

SolarCentral – moduł do obsługi operacji centralnych w sieci handlowej. Jego podstawowe zadania to: zarządzanie asortymentem, zarządzanie polityką cenową, obsługa zamówień, dostaw, przyjęć, kontrola stanów towarów, transfery między sklepami. Posiada wbudowany zestaw narzędzi raportujących. Może być zintegrowany z systemami zewnętrznymi.

SolarStore – moduł do obsługi operacji sklepowych na poziomie back office. Umożliwia bieżące kontrolowanie pracy sklepu, zarządzania użytkownikami i poziomami uprawnień, prowadzenie inwentaryzacji, wspiera wydruk etykiet cenowych, pozwala kontrolować bieżące wyniki sprzedaży. Jest w pełni zintegrowany z modułem centralnym SolarCentral.

Korzyści z wdrożenia systemu Solar

Maksymalna automatyzacja procesów

Sprawniejszy przepływ danych i dokumentów

Usprawnienie rotacji towarów w całej sieci handlowej

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.