Oracle E-Business Suite

Oracle E-Business Suite to składający się z funkcjonalnych modułów zintegrowany system ERP i kompleksowe rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Działa jak centrum sterowania, gromadząc informacje o stanie prac zrealizowanych przez poszczególne działy. Obejmuje procesy powstawania, wdrażania i promowania produktu z uwzględnieniem kwestii posprzedażowych. Sprawdzi się zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i w mniejszych firmach.

Wiele funckjonalności

Cechą wyróżniającą Oracle E-Business Suite jest wykorzystanie wielu funkcjonalności, regulujących pracę poszczególnych unitów i ich systemów. System aktualizuje informacje o pracy działów, a następnie przekazuje je do właściwych odbiorców. Zarządzanie najważniejszymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstwa odbywa się za pomocą dedykowanych modułów, jak np. Finanse, Zarządzanie Pracownikami, czy Logistyka.

Zalety systemu

Możemy dopasować konkretne, niezbędne w danej organizacji moduły i w przyszłości uzupełniać taki pakiet o kolejne, zgodnie z potrzebami klienta. Ewidencja księgowa może być prowadzona według różnych standardów: podatkowego, bilansowego bądź międzynarodowego (IFRS). Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów implementacja rozbudowanych modułów finansowych przebiega sprawnie i szybko.

Ścisła kontrola wszystkich działów firmy

Sprawna i szybka implementacja

Bezpieczne przechowywanie danych w chmurze obliczeniowej

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.