Hub płatniczy Cloud EFT (EuroKarta EFT)

Cloud EFT to nasza autorska, w pełni redundantna usługa, która umożliwia procesowanie transakcji płatniczych. Spełnia wszystkie wymagania Organizacji Płatniczych, PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards). Oparta jest o certyfikowany system płatniczy –
EuroKarta EFT – spełniający wszystkie wymagania PA-DSS (Payment Application Data Security Standard).

EuroKarta EFT

Eurokarta EFT jest w pełni zautomatyzowanym systemem typu middleware

System koncentruje ruch płatniczy i kieruje dynamicznie na podstawie numeru BIN karty do danego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowego.

Eurokarta EFT to pierwsze i w tej chwili jedyne polskie rozwiązanie, które uzyskało certyfikat PCI P2PE

Zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa płatności kartami

Cloud EFT – bezpieczny i szybki

Cloud EFT to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również gwarancja szybkości transakcji. Jego wydajność to 500 000 transakcji na godzinę. Umożliwia obsługę wielu agentów i raportowanie transakcji kartowych w ramach pojedynczego obiektu lub całej sieci.

Korzyści z implementacji naszego rozwiązania

Gwarancja nieprzerwanej obsługi płatności

Dzięki wykorzystaniu więcej niż jednego agenta rozliczeniowego.

Szybkie procesowanie transakcji

Najszybsze realizowane są w czasie krótszym niż 3 sekundy (od wysłania żądania autoryzacji przez kasę, do odesłania akceptacji przez Cloud EFT).

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Komplet certyfikatów gwarantujących bezpieczeństwo transakcji kartami płatniczymi w całej sieci sprzedaży, w tym certyfikat PCI P2PE oznaczający najwyższy standard bezpieczeństwa.

Wsparcie naszego największego centrum serwisu terminali w Polsce

40% udział w rynku, jak wynika z szacunków, który zapewnia ogólnopolski zasięg, kompleksową obsługę i szybką reakcję.

Wysoka wydajność ilości transakcji na godzinę

W pełni zautomatyzowany proces autoryzacji

Co mówią o nas klienci

testimonial

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

testimonial

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

testimonial

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

testimonial

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

testimonial

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

testimonial

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Poznaj ekosystem rozwiązań technologicznych Exorigo-Upos

Twoi klienci oczekują unikalnego doświadczenia zakupowego – spójnego dla różnych kanałów sprzedaży. Omnichannel to duże wyzwanie, zwłaszcza dla dużych firm. Musisz zadbać o niezbędne urządzenia i ich serwis, odpowiedni software, integracje i bezpieczeństwo danych. Wszystko po to, aby zapewnić komfortowy i nieprzerwany proces sprzedażowy. Jesteśmy tu, aby ci pomóc.

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.