Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Obsługa programu lojalnościowego i promocji

Rozbudowane programy lojalnościowe oraz akcje promocyjne to już stały element strategii sieci handlowych. Wprowadza je coraz więcej firm, już nie są zarezerwowane tylko dla tych największych. Ich wdrożenie jest obecnie znacznie prostsze, a aplikacje mobilne pozwalają na wyeliminowanie konieczności korzystania z fizycznych kart.

Nasz autorski system, który pozwala na szerokie możliwości definiowania zasad programu lojalnościowego.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

Moduł TRP (Transaction Runtime Procesor) to silnik promocyjny, zarządzający promocjami z dowolnego kanału. Jest integralną częścią systemu CSM.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

Moduł do obsługi szablonów kuponów promocyjnych. Realizuje kupony w promocji, wydając je na podstawie ustalonego szablonu. Kupony są jednorazowe i unikalne.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

System umożliwiający dystrybucję kuponów wśród klientów oraz udzielanie ich okazicielom określonych ko¬rzyści. Do integracji ze wszystkimi kanałami sprzedaży.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

System obsługujący zakupy za pomocą karty podarunkowej. Rozwiązanie w pełni zintegrowane z systemem kasowym EuroPOS.

retail | finanse i bankowość | paliwa i energia

Wzmacniaj relacje z klientami

Największą korzyścią z uruchomienia programu lojalnościowego jest stworzenie więzi pomiędzy klientem,
a marką. Klient zachęcony nagrodami do częstszych zakupów w Twoim sklepie, może stać się ambasadorem marki, polecającym Twoje produkty innym. Co oczywiście będzie miało przełożenie na Twoje zyski. Twój biznes będzie postrzegany jako ten, który dba i nagradza swoich klientów.
A Ty zyskasz cenne informacje o swoich klientach i będziesz mógł jeszcze skuteczniej kierować do nich komunikację marketingową i sprzedażową.

Obsługa programu lojalnościowego i promocji z Exorigo-Upos

Mamy wieloletnie doświadczenie i szeroki know-how w implementacji oraz integrowaniu systemów dla największych firm z różnych branż. Nie tylko wdrażamy oprogramowanie, ale kompleksowo integrujemy je z innymi Twoimi systemami (np. CRM), aby się wzajemnie uzupełniały i działały bez zarzutu. Posiadamy własne rozwiązania do obsługi programów lojalnościowych i promocji, które mogą być częścią większego ekosystemu naszych rozwiązań.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.