Aplikacje zaprojektowane specjalnie dla Ciebie

Projektujemy autorskie, dopasowane do Twoich potrzeb, aplikacje mobilne oraz www. Zaczynamy od ustalenia oczekiwań oraz uwarunkowań, jakim będzie podlegać rozwiązanie. Wykorzystując nasz know-how, zapewniamy równowagę pomiędzy wymaganiami biznesowymi Twojej firmy, a dostarczeniem odpowiedniego user experience Twoim klientom.

Wspieramy podróż klienta za pomocą technologii

Każdy punkt styku klienta z firmą jest okazją do zbierania danych. Dane te są wykorzystywane do lepszego zrozumienia potrzeb, życzeń i pragnień klientów oraz przygotowania rozwiązań maksymalizujących ich customer experience.

Zaufaj nam.
Nasze atuty to m.in.:

Kompleksowe podejście do projektu

Doświadczony zespół developerów

Krótki czas realizacji projektu

Rozumienie czym jest customer journey

Ustalamy potrzeby naszych klientów

Ważną częścią procesu powstawania aplikacji są warsztaty podczas których spotykamy się razem, a następnie m.in. ustalamy wymagania użytkowników, aby osiągnąć porozumienie odnośnie kierunku dalszych działań z projektem.

Tworzymy aplikacje mobilne

Obsługujemy platformy Java, iOS oraz Android. Aplikacje webowe w technologiach Angular (front-end) oraz Java, Python, PHP, Node.js (back-end). Nasze przykładowe realizacje to: mobilna aplikacja umożliwiająca zarządzanie portfelem funduszy inwestycyjnych, aplikacja na kolektor danych do obsługi wsparcia procesów sklepowych, intranet (wdrożenie i dostosowanie systemu, który wspiera zintegrowaną komunikację wewnątrz firmy), system zarządzania kartami podarunkowymi.

Zalety aplikacji mobilnych:

Szybkość działania

Wczytują się szybciej niż strony www.

Natychmiastowy dostęp

Urządzenia mobilne trzymamy „w zasięgu ręki”.

User friendly

Czytelne i intuicyjne w obsłudze.

Redukcja kosztów operacyjnych

Automatyzują wiele procesów w organizacji.

Źródło cennych informacji o klientach

Przykładowo informacja z których usług korzystają najczęściej

Wzrost efektywności pracowników

Szczególnie w przedsiębiorstwach o rozproszonej strukturze.

Możliwość kierowania spersonalizowanych komunikatów do klientów

Zwiększenie lojalności klientów

Kreowanie wizerunku firmy zaawansowanej technologicznie i dbającej o potrzeby klientów

Szybki dostęp do niezbędnych danych zarządczych.

Poznaj nasz proces

Konsultacja – Warsztaty – Estymacja – Plan Projektu – Implementacja – Testy – Go Live – Utrzymanie

Co mówią o nas klienci

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Chcesz poznać ofertę rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.