Drukarka fiskalna FP-T88FVA

Drukarka fiskalna FP-T88FVA to nowoczesna, jedno stacyjna drukarka z elektroniczną kopią danych. Wyposażona w wydajny i wytrzymały mechanizm termiczny marki Epson, umożliwiający wydruk z prędkością 47 linii na sekundę, pojemność bazy drukarki to 350 000 pozycji towarowych.

Możliwość druku faktur VAT, kodów kreskowych, jak również druku w dowolnej walucie z możliwością jej zmiany po zamknięciu doby fiskalnej.

Wszystkie kopie dokumentów zapisywane są na karcie microSD po zamknięciu doby fiskalnej. Dodatkowo urządzenie umożliwia wykonywanie kopii danych zapisanych na nośniku microSD. W tym celu można wykorzystać darmową aplikację Electronic Journal Backup (EJBackup), która łączy się z pojedynczą drukarką.

Aby umożliwić zaawansowane zarządzanie kopiami, oferujemy również odrębny systemem: Centralne Repozytorium Elektronicznej kopii paraganów.

System CREJ z jednej strony umożliwia zarządzanie kopiami danych z różnych drukarek zwiększając bezpieczeństwo przechowywania informacji, a z drugiej umożliwia bieżące monitorowanie stanu połączonych drukarek – ich liczby, przesunięć między sklepami, pojawiających się nieprawidłowości czy nawet stopnia zapełnienia karty. W stopce paragonu można umieścić informacje o płatności kartą, zapłacie za rachunki, doładowaniu telefonu czy przeliczeniu transakcji walutowych. Urządzenie zostało wyposażone w kilka uniwersalnych złączy, które można wykorzystywać w tym samym momencie, dzięki czemu zapewniona zostaje ciągłość pracy drukarki.

Pobierz ulotkę Homologacja new Instrukcje Narzędzia Sterowniki ZDJĘCIA