Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

SmartHub w rankingu Gazety Finansowej najlepszych rozwiązań dla retail

Czytaj dalej
SmartHub w rankingu Gazety Finansowej najlepszych rozwiązań dla retail

Nasze modułowe rozwiązanie SmartHub, które zapewnia prawidłową fiskalizację sprzedaży, integrację z KSeF, a także przyjazne środowisku e-paragony. Dostarcza ono komplet usług w modelu SaaS obejmuje funkcjonalnościami cały zakres obszaru rejestracji i dokumentowania sprzedaży i znalazło się na liście najlepszych rozwiązań dla sektora retail w zestawieniu Gazety Finansowej.


Jak możemy przeczytać w Gazecie Finansowej: Fiskalizacja sprzedaży jest absorbującym procesem i wymaga szczególnej wiedzy. Jako producent urządzeń fiskalnych Exorigo-Upos poszerza ją od 30 lat. A automatycznym wdrażaniem modułów fiskalizacji e-commerce zajmuje się od ponad 10. Obsługuje najbardziej newralgiczne procesy fiskalizacji sprzedaży dla największych sieci handlowych i retailerów w Polsce, więc swoim doświadczeniem zapewnia komfort i bezpieczeństwo klientom wybierającym rozwiązanie SmartHUB.

W specjalnym wydaniu Biznes Raportu dedykowanego branży handlu detalicznego polecamy również zapoznanie się z artykułami na temat najnowszych strategii sprzedaży oraz łączenia online z offline w ujęciu omnichannel. Omówione zostały najnowsze technologie, które wspierają działalność operacyjną i obsługę sprzedaży w retailu.Uwadze polecamy też materiał na temat dwuwymiarowych kodów od GS1, które stanowią prawdziwą innowację w handlu i mimo niewielkich rozmiarów mogą przechować dużo więcej informacji niż tradycyjny kod kreskowy. Łatwiej się je też skanuje, a samo ich wdrożenie pozwala zwiększyć wydajność przy kasach, poprawić efektywność zarządzania asortymentem i usprawnić obsługę klientów. Inicjatywę wsparli już: Biedronka, Żabka Polska, Auchan Retail Polska i Makro.

Podsumowując, dzięki innowacyjnym inwestycjom w branży retail, nowym technologiom i kompleksowym rozwiązaniom takim jak SmartHub oraz dwuwymiarowe kody, sektor handlu detalicznego ma szansę na dalszy rozwój i dostosowanie się do zmieniających się potrzeb rynku. Wprowadzanie tych rozwiązań przyczyni się nie tylko do zwiększenia efektywności operacyjnej, lecz także do podniesienia jakości obsługi klienta, co stanowi kluczowy element sukcesu w dynamicznym świecie retailu.

Zapisz się na biuletyn RetailTech i dowiedz się więcej o SmartHub

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.