Online / Offline

Search

Obecnie, częściej korzystamy z urządzeń mobilnych, niż z komputerów stacjonarnych. Wynika to zapewne z rosnącej powszechności tej opcji, która zapewnia wygodne połączenie z internetem w dowolnym miejscu i czasie. Przybywa też usługodawców, którzy dostrzegają w tym potencjał marketingowy.

 

Optymalizowanie podróży konsumenta

Wprowadzenie mobilnych rozwiązań nie dyskredytuje sklepów stacjonarnych i nie obniża ich wartości.  Jednak otwiera działalność na nowe rozwiązania i pozwala korzystać nowych środków przekazu. Niewątpliwie, sklepy online stanowią dotąd nieznane źródło informacji na temat konsumentów. Mapowanie zakupów pozwala zaobserwować, czego dokładnie szuka dana osoba. Kliknięcia mają więc swoją wartość, która może być wykorzystana w trakcie tworzenia kampanii marketingowych. Zrozumienie nowych metod dokonywania zakupów pozwala na wdrożenie ich na wszystkich kanałach komunikacji, co dodatkowo usprawnia wprowadzany system.

Podstawą działań sprzedawcy jest nawiązanie kontaktu z klientem. Konieczne jest spojrzenie na proces dokonywania zakupów całościowo. Oznacza to, że nie analizujemy tylko tego, co i dlaczego kupił. Zastanawiamy się też, czemu rezygnuje z danego produktu i dodana wcześniej zawartość zostaje usunięta z koszyka. Nie wszyscy sprzedawcy patrzą na te kwestie tak szeroko.

Jesteśmy świadomi tego, że wprowadzanie strategii mobilnych wymaga wielu zmian i odpowiedniego dostosowania sklepu do proponowanych realiów. Dlatego pomagamy wprowadzić zmiany organizacyjne w sposób elastyczny, czyli małoinwazyjny. Nie spowalniamy rozwoju firmy, tylko działamy w sposób przemyślany tak, żeby kolejne etapy naszej pracy nie wpływały na funkcjonowanie usługodawcy.  

 

Połączenie różnych płaszczyzn

Wierzymy w możliwość integracji strefy online i offline.  Te środowiska mają wiele wspólnego. Funkcjonują na różnych płaszczyznach, ale skutecznie powiększają zasób informacji o klientach.  Zamiast rezygnować z jednego z rozwiązań, my proponujemy maksymalna integrację różnych kanałów, które sprzyjają rozwojowi sprzedaży.

 

Exorigo 360 - pomaga w maksymalnym wzroście sprzedaży.