Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Bezpieczna autoryzacja kart płatniczych z Cloud EFT

Czytaj dalej
Bezpieczna autoryzacja kart płatniczych z Cloud EFT

Cloud EFT to geograficznie rozproszone środowisko Exorigo-Upos, zbudowane na potrzeby autoryzacji kart płatniczych. Zestaw kilkunastu serwerów jest zgodny z normą PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), co zapewnia wysoki, spójny poziom bezpieczeństwa przetwarzania danych posiadaczy kart. Bezpieczeństwo gwarantuje również redundantna infrastruktura, czyli zestawy serwerów autoryzacyjnych Eurokarta EFT, umiejscowione w dwóch lokalizacjachPrimary Site został zlokalizowany w Warszawie, a Backup Site w Katowicach.

Cloud EFT a bezpieczna autoryzacja kart płatniczych

2019 roku przyniosło to ponad milion dziennych transakcji. W wigilijnym dniu 24 grudnia przez kilka godzin z rzędu przekroczyliśmy liczbę 2100 transakcji na minutę. Ten niebywały sukces oznacza 25% wzrost liczby transakcji w stosunku do roku ubiegłego. To zasługa nowych sklepów, które z sukcesem otwierają nasi klienci, większej liczby klientów, a także zwiększonego udziału transakcji kartowych na rynku polskim.

Cloud EFT Exorigo-Upos posiada niezbędne certyfikaty:

Sierpień i wrzesień bieżącego roku był również czasem, w którym przeprowadziliśmy znaczącą modernizację naszej chmury. Nastąpiło przeniesienie warszawskich serwerów do Katowic wraz z ich modernizacją oraz wymiana warszawskich serwerów na nowe. Pomimo większego ruchu, cały proces przebiegł wyjątkowo sprawnie i bezawaryjnie z perspektywy naszych klientów. Dołożyliśmy wszelkich starań, by przygotować, zainstalować i uruchomić nowy zestaw serwerów autoryzacyjnych Eurokarta EFT jeszcze przed okresem świątecznym.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.