Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Certyfikat PCI DSS

Czytaj dalej
Certyfikat PCI DSS

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy projekt wdrożenia procedur i certyfikacji naszej firmy w ramach standardu PCI DSS Service Provider Level 1. Po zakończonym sukcesem audycie otrzymaliśmy ważny dla nas certyfikat w zakresie zgodności z wymaganiami PCI DSS.

Wymagania PCI DSS

PCI DSS to norma bezpieczeństwa, która powstała, aby zapewnić wysoki i spójny poziom bezpieczeństwa we wszystkich środowiskach, w których przetwarzane są dane posiadaczy kart płatniczych.

Sam projekt wdrożenia PCI DSS Service Provider został uruchomiony w 2014 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy chcieli osiągnąć zgodność w ramach standardu PCI DSS.

Wdrożenie PCI DSS w naszej firmie Exorigo-Upos jako Service Provider Level 1, pozwala zmniejszyć zakres audytu środowiska kartowego danego klienta, poprzez zastosowanie certyfikowanego oprogramowania (EuroKarta EFT) oraz zaudytowanego Data Center z certyfikatem PCI DSS, co finalnie przekłada się na korzyści finansowe podczas wdrożenia PCI DSS w sieciach merchanta.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.