Blog

Szukaj

 

Pomimo obecnego zamieszania, wiele osób wciąż robi zakupy online. Odnoszącymi sukces sklepami są te, które znalazły metodę stworzenia doświadczeń klienta, jego wartości i zaufania. Wyobraź sobie, że sklep stacjonarny może być dokładnie taki jak e-sklep. Jest to możliwe. 

Nasz Zespół Innowacji zwrócił się do retalierów,  posiadających znaczące sukcesy w różnych regionach świata. Otrzymaliśmy krótką listę krytycznych kierunków jutrzejszego rynku retail, który niewątpliwie będzie rozwijał się jeszcze szybciej i bardziej konkurencyjnie, niż obecnie.

Amazon przeprowadza rewolucję, która jest już dostrzegalna w handlu spożywczym. Zaawansowane pod względem technologii przedsiębiorstwo skupiło się na sektorze handlowym.

Ile razy w tygodniu zdarza się, że łączy się z Tobą jakaś firma technologiczna, która proponuje Ci coś wspaniałego, co naprawdę pomoże Ci zwiększyć sprzedaż? Tak naprawdę, to nie technologia jest najważniejsza lecz to, jak połączysz zakres technologii, które pomogą Ci tworzyć lepsze doświadczenie klientów.

W Exorigo360 w 1 sieci handlowej. Tworzymy zaawansowane sieci sklepów cyfrowych online  i offline, które są w stanie sprostać oczekiwaniom dzisiejszych, wymagających klientów mobilnych.

Prestiżowa, międzynarodowa marka rynku spożywczego Symphony Retail Solutions (SRS) wyróżniła Exorigo360 nagrodą Top Channel Partner Award.

Krótko mówiąc, wielkie myślenie projektowe dotyczy innowacji w kontekście rynkowym. Co jest gorsze, wielka innowacja bez kontekstu rynkowego czy wielki rynek bez innowacji? Zawodowo odpowiadamy za zderzenie tych obu światów, aby jak najlepiej wykorzystać każde z nich.

Jesteśmy międzynarodowym liderem w dostarczaniu zdalnych, zaawansowanych usług z zakresu naprawy IT. Nasze wsparcie serwisowe obejmuje zarówno standardową obsługę gwarancyjną, jak i wsparcie RMA oraz kompleksowe pakiety wspierające oprogramowanie. Dedykowani inżynierowie z szybkim czasem reakcji będą działać zdalnie lub na miejscu, aby rozwiązać twój problem szybko!

Uwielbiam uczyć się o nowych rozwiązaniach od informatycznych speców, którzy skomplikowane procesy mają w małym palcu. Ostatnio uczestniczyłem w tworzeniu zaawansowanego modelu rozwiązań e-commerce, które z dumą okrzyknęliśmy Formułą 1 w dziedzinie sprzedaży online.

Projektujemy i integrujemy zaawansowane, mobilne sieci płatnicze, które są bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nie tylko w teorii, czy na papierze. Nasze doświadczenie i szeroki zakres kompetencji może potwierdzić czołówka międzynarodowych korporacji finansowych, z którymi pracujemy.