Retail

Odpowiadamy na zaawansowane potrzeby współczesnego retailu. Bogate portfolio produktów dedykujemy sieciom detalicznym. Dostarczamy rozwiązania digital commerce o zasięgu międzynarodowym. Wprowadzamy sieci handlowe w erę sprzedaży multichannel. Proponujemy połączenia świata cyfrowego z rzeczywistym w jedną, spójną całość.

Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość komponentów i rozbudowane funkcje. Dopełniają działalność sklepów stacjonarnych i sieci handlowych. Wspieramy sieci handlowe poprzez zarządzanie systemami POS i łańcuchem dostaw. Wdrażamy scentralizowane platformy, które umożliwiają wygodne zarządzanie systemami z zachowaniem integralności danych.

 

Oferta

 

Planning & Execution

Działamy tak, by systemy planowania i wdrażania działań wspierały Twój biznes w budowie wygodnych, przyjemnych doświadczeń zakupowych. Nasze rozwiązania ułatwiają zarządzanie łańcuchem dostaw. Aplikacja ARCHIBUS® powstała, by wspierać pracę zarządców i administratorów nieruchomości. EDM jest natomiast aplikacją, która służy do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów w Twojej firmie. Odpowiada na potrzeby procesów wewnętrznych, od administracji poprzez finanse, controlling, aż do kadry zarządzającej.

 

In-store

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeżeli potrzebujesz systemu płatności, płatności fiskalnych, fakturowania czy systemu lojalnościowego. Projektujemy i wdrażamy najwyższej jakości rozwiązania POS. Nasz system NetTickIT® zapewnia inteligentne oznakowanie sklepów na całym świecie. Od wielu lat zapewniamy przedsiębiorstwom najwyższej jakości drukarki fiskalne. Nasz system sprzedażowy EuroPOS obsługuje płatności kartą i promocje i systemy lojalnościowe. Jest dostępny w wersji dla stanowisk kasowych, urządzeń mobilnych i kas samoobsługowych.

 

eCommerce

Tworzymy i utrzymujemy sklepy online, które gwarantują wzrost sprzedaży na międzynarodowych rynkach, bez potrzeby tworzenia wielkopowierzchniowego sklepu. Budowę profesjonalnych platform e-commerce B2b i B2C umożliwia nam Magento, jeden z najszybciej rozwijających się systemów na świecie. Zarówno przy dużych projektach, jak i prostych sklepach korzystamy również z otwartego oprogramowania PrestaShop. Nasz zespół projektuje i wdraża również aplikacje mobilne, gwarantując nieszablonowość i krótki czas realizacji.

 

Branding & marketing

Realizujemy projekty UX, podchodząc do każdego klienta bardzo indywidualnie. Estetykę stawiamy na równi ze sprawnym funkcjonowaniem i bezbłędnymi funkcjami. Realizujemy skuteczne kampanie marketingowe dla sektora retail. Nasz zespół grafików projektuje wizualizacje projektu, które klient zapamiętuje na długo. W zlecanych nam projektach wykorzystujemy potencjał mediów społecznościowych. Integrujemy z nimi strategię marketingową. Budujemy systemy CRM, które pomagają nawiązać trwałą relację z klientami.

 

Business insight

Analityka dotyczy przede wszystkim zrozumienia potrzeb Twoich klientów, zanim Ci pojawią się w sklepie online czy offline. Co chcą kupić? Ile są gotowi zapłacić? Co kupili niedawno i kiedy będą tego ponownie potrzebować? Działania opieramy na legalnych, bezpiecznych bazach danych. Real Time Analyzer to rozwiązanie klasy BI, oparte o narzędzia z pakietu Oracle Business Intelligence. Wspiera kontrolę procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Do badania i identyfikowania danych wykorzystujemy IoT, machine learning, predictive modelling.

 

Mobile

Projektujemy i wdrażamy mobilne rozwiązania detaliczne, które budzą zaufanie. Mając komplet informacji o adresatach strategii, można zastanowić się nad tym, jakim wyzwaniom będzie musiał sprostać sprzedawca. Nasi klienci mają możliwość korzystania z opcji session stitching. Dokładna analiza pozwala określić strategię przyszłych działań. Interpretujemy preferencje klientów co do korzystania z konkretnych urządzeń w trakcie zakupów, a następnie dostosowujemy do tego projekt. Obserwujemy ich działania w różnych kanałach i definiujemy ich preferencje.

 

Europe as a Service

Specjalizujemy się w tworzeniu i hostingu cyfrowych sieci retail, które umożliwiają sprzedaż na rynkach międzynarodowych bez ryzyka, które niesie za sobą otwarcie sieci sklepów. Możesz sprzedawać już w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Marketplace to świetny sposób na otwarcie nowych kanałów sprzedaży na nowych rynkach. To platformy sprzedażowe, które pozwalają zarządzać ceną i logistyką. Efektem jest w pełni zlokalizowana sprzedaż i marketing. Sprzedawcy nie muszą obawiać się ryzyka, które towarzyszy międzynarodowemu handlowi.

 

Services & outsourcing

 

Jesteśmy wiodącym w kraju dostawcą zaawansowanych, zdalnych usług IT i ICT. Zajmujemy się siecią i infrastrukturą informatyczną. Usługi gwarancyjne, które proponujemy, obejmują drukarki fiskalne i urządzenia przenośne. Dbamy o sprzęt klientów przez cały czas, na każdym etapie użytkowania. Oferujemy również serwis techniczny. Nasza oferta jest oparta o standardy SLA, które zapewniają wysoką jakość utrzymania i wsparcia systemów. Oferujemy audyt sieci i serwerów IT.