Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Exorigo-Upos idealnym wyborem przy wdrażaniu Akeneo PIM w firmie

Czytaj dalej
Exorigo-Upos idealnym wyborem przy wdrażaniu Akeneo PIM w firmie

W poprzednich publikacjach opisaliśmy czym są systemy PIM i jakie korzyści niesie ze sobą postawienie na rozwiązanie PIM od firmy Akeneo. Jeśli po zapoznaniu się z tymi informacjami stwierdziliście, że to oprogramowanie idealnie wpasowałoby się w profil Waszej firmy i przyniosło jej wiele korzyści, a także jesteście zainteresowani jego wdrożeniem, pozostaje jeszcze wybór zespołu deweloperów do przeprowadzenia tego wdrożenia.

Choć Akeneo PIM jest w obsłudze proste i intuicyjne, dokładne dopasowanie go do istniejącej architektury oprogramowania jest zadaniem dla zespołu doświadczonych deweloperów. Od dobrej implementacji będzie zależało czy Akeneo PIM prawidłowo zintegruje się z innymi systemami i w pełni wykorzysta swoje możliwości. Przedstawiamy kilka argumentów, dlaczego to właśnie Exorigo-Upos warto powierzyć wdrożenie Akeneo PIM w swojej firmie.

Doświadczenie zdobywane z rynkowymi liderami

Zespół Exorigo-Upos zrealizował wdrożenie Akeneo PIM o największej skali w Polsce, dla firmy eobuwie.pl, lidera w internetowej sprzedaży obuwia, torebek oraz akcesoriów. Zachęcamy do zapoznania się z case study tego wdrożenia. Sprzedaż eobuwie.pl w ubiegłym roku zanotowała 52% wzrost w stosunku do roku 2019. Exorigo-Upos wdrożyło Akeneo PIM również w firmie CCC, jednej z największych detalicznych spółek obuwniczych w Europie Środkowej i jednym z największych producentów obuwia w Europie, a obecnie kończy ten proces u największego polskiego producenta sprzętu AGD.

Szeroka wiedza o oprogramowaniu e-commerce

We wdrażaniu Akeneo PIM istotne jest nie tylko uruchomienie go, ale również, a może przede wszystkim, zintegrowanie z posiadanymi już przez firmę rozwiązaniami e-commerce, tak żeby stanowiły wspólnie idealnie się uzupełniający ekosystem. Deweloperzy Exorigo-Upos posiadają szeroką wiedzę o Magento oraz innych oprogramowaniach e-commerce. Ważnym czynnikiem w wyborze Exorigo-Upos przez eobuwie.pl było właśnie doświadczenie w realizacji wielu nowatorskich rozwiązań z zakresu e-commerce.

Organizacja szkoleń i warsztatów

Exorigo-Upos nie tylko wdroży i zintegruje Akeneo PIM z istniejącą architekturą systemów informatycznych klienta, ale również zorganizuje dla jego pracowników warsztaty i szkolenia, aby mogli w pełni wykorzystać możliwości jakie daje to rozwiązanie, a firma miała z jego wdrożenia jak najwięcej korzyści. Eksperci Exorigo-Upos chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W razie pytań i wątpliwości będą również służyć swoją wiedzą na każdym etapie wdrożenia, a także już po jego wykonaniu.

Oficjalny partner Akeneo

Exorigo-Upos jest jednym z nielicznych oficjalnych partnerów technologicznych Akeneo w Polsce, co więcej może pochwalić się takim partnerstwem również na terenie Wielkiej Brytanii. Uznanie Exorigo-Upos przez Akeneo za oficjalnego partnera technologicznego to docenienie rozległej wiedzy i  umiejętności zespołu naszych deweloperów, gwarantujących skuteczną implementację Akeneo PIM w każdej firmie.

Wszystkich zainteresowanych Akeneo PIM zachęcamy do kontaktu. Bardzo chętnie odpowiemy na każde pytanie, doradzimy i wspólnie zastanowimy się nad jak najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.