Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Zarządzanie projektami IT

Nasi Project Managerowie pomogą Ci w efektywnym zarządzaniu projektami IT. Swoje bogate doświadczenie zdobywali podczas zarządzania wieloma wymagającymi projektami. Dysponują również certyfikatami potwierdzającymi ich umiejętności, a także cały czas poszerzają swoją wiedzę. Wdrożone przez nas projekty zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach. Nasz zespół ma wiedzę, kompetencje techniczne i biznesowe oraz determinację, aby Twój projekt zakończył się pełnym sukcesem.

Nasze usługi obejmują pełną obsługę zarządzania projektem, jak również wybranymi elementami

Definiowanie projektu

Zarządzanie zakresem i zmianą

Zarządzanie ryzykiem projektowym

Plan i strukturę komunikacji w projekcie

Harmonogramowanie projektu

Planowanie i rozliczeń zadań

Zarządzanie budżetem projektu

Prowadzenie biura projektu i/lub biblioteki projektowej

Metodyka

Podczas prowadzenia projektów dostosowujemy metodykę do Twoich preferencji. Posługujemy się biegle zarówno metodykami zwinnymi (agile) jak i tradycyjnymi (waterfall), między innymi: PMI, PRINCE2, SCRUM.

Zapewniamy Tobie:

Oszczędność czasu i kosztów

Wybierając usługę zarządzania projektem otrzymujesz wykwalifikowaną kadrę z kompetencjami, których potrzebujesz przy danym projekcie. Zyskujesz wyższą efektywność realizowanych projektów. Dostęp do wiedzy eksperckiej i pracowników, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu znają sprawdzone rozwiązania.

Sprawne zarządzanie

Umiemy dostosować sposób prowadzenia projektu do specyfiki Klienta i rozmiaru projektu. Stawiamy na otwartość w komunikacji, nie boimy się trudnych tematów. Wiemy jak oszacować ryzyko i zarządzać budżetem. Analizujemy, raportujemy i wspieramy merytorycznie.

Doświadczonych specjalistów

Mamy za sobą setki zrealizowanych z sukcesem projektów, dla największych firm branży retail i nie tylko. Nasi menagerowie łączą wiedzę teoretyczną (certyfikaty, metodyki) z wiedzą praktyczną. Prowadzimy projekty zdalnie i stacjonarnie, krajowe oraz o międzynarodowym zasięgu.

Wsparcie PMO

Nasze wewnętrzne biuro zarządzania projektami (PMO) wspiera Project managerów od strony metodologicznej i technicznej. PMO dba również o poprawność merytoryczną techniki prowadzenia projektów nakładając na Project managerów wymagania raportowe oraz przeprowadzając wyrywkowe audyty poprawności prowadzenia projektów.

Nasi Project Managerowie to:

Bogate doświadczenie oraz wiedza

Niezależność i obiektywność

Dostęp do większej ilości narzędzi i kwalifikacji

Pogłębiona wiedza na temat rozwiązań IT

Większa efektywność i terminowość

Większy zakres delegowanych obowiązków

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.