Zarządzanie projektami IT

Nasi Project Managerowie pomogą Ci w efektywnym zarządzaniu projektami IT. Swoje bogate doświadczenie zdobywali podczas zarządzania wieloma wymagającymi projektami. Dysponują również certyfikatami potwierdzającymi ich umiejętności, a także cały czas poszerzają swoją wiedzę. Wdrożone przez nas projekty zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach. Nasz zespół ma wiedzę, kompetencje techniczne i biznesowe oraz determinację, aby Twój projekt zakończył się pełnym sukcesem.

Nasze usługi obejmują pełną obsługę zarządzania projektem, jak również wybranymi elementami

Definiowanie projektu

Zarządzanie zakresem i zmianą

Zarządzanie ryzykiem projektowym

Plan i strukturę komunikacji w projekcie

Harmonogramowanie projektu

Planowanie i rozliczeń zadań

Zarządzanie budżetem projektu

Prowadzenie biura projektu i/lub biblioteki projektowej

Metodyka

Podczas prowadzenia projektów dostosowujemy metodykę do Twoich preferencji. Posługujemy się biegle zarówno metodykami zwinnymi (agile) jak i tradycyjnymi (waterfall), między innymi: PMI, PRINCE2, SCRUM.

Zapewniamy Tobie:

Oszczędność czasu i kosztów

Wybierając usługę zarządzania projektem otrzymujesz wykwalifikowaną kadrę z kompetencjami, których potrzebujesz przy danym projekcie. Zyskujesz wyższą efektywność realizowanych projektów. Dostęp do wiedzy eksperckiej i pracowników, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu znają sprawdzone rozwiązania.

Sprawne zarządzanie

Umiemy dostosować sposób prowadzenia projektu do specyfiki Klienta i rozmiaru projektu. Stawiamy na otwartość w komunikacji, nie boimy się trudnych tematów. Wiemy jak oszacować ryzyko i zarządzać budżetem. Analizujemy, raportujemy i wspieramy merytorycznie.

Doświadczonych specjalistów

Mamy za sobą setki zrealizowanych z sukcesem projektów, dla największych firm branży retail i nie tylko. Nasi menagerowie łączą wiedzę teoretyczną (certyfikaty, metodyki) z wiedzą praktyczną. Prowadzimy projekty zdalnie i stacjonarnie, krajowe oraz o międzynarodowym zasięgu.

Wsparcie PMO

Nasze wewnętrzne biuro zarządzania projektami (PMO) wspiera Project managerów od strony metodologicznej i technicznej. PMO dba również o poprawność merytoryczną techniki prowadzenia projektów nakładając na Project managerów wymagania raportowe oraz przeprowadzając wyrywkowe audyty poprawności prowadzenia projektów.

Nasi Project Managerowie to:

Bogate doświadczenie oraz wiedza

Niezależność i obiektywność

Dostęp do większej ilości narzędzi i kwalifikacji

Pogłębiona wiedza na temat rozwiązań IT

Większa efektywność i terminowość

Większy zakres delegowanych obowiązków

Co mówią o nas klienci

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy ponad 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.