System do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów (EDM)

EDM (Electronic Document Management) to system do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów w firmie. Swoją funkcjonalnością wspiera procesy wewnętrzne, od administracji, poprzez finanse i controlling, aż do kadry zarządzającej.

Pełna skalowalność

Budowa modułowa umożliwia pełną skalowalność i dostosowanie się do wymagań administracyjnych oraz biznesowych danej firmy. EDM został zaprojektowany z myślą o organizacjach, które poprzez zoptymalizowanie swoich procesów stawiają na oszczędność czasu oraz zasobów.

Aplikacja posiada dwa podstawowe typy raportów:

Raporty wysyłane regularnie na skrzynki mailowe

Przypomnienia o niezaakceptowanych, niezaksięgowanych fakturach, czy też codzienny raport podsumowywujący ilość transakcji w systemie i inne.

Raporty dostępne w aplikacji

Raporty z efektywności procesowania, raporty kontrolne interfejsu, raporty informacyjne (ilość faktur w podziale na dostawce) i inne.

Moduły EDM

 • eInvoice

  moduł do procesowania faktur w organizacji

 • ePurchase

  moduł do tworzenia zamówień i zarządzania nimi

 • eContract

  moduł stanowiący bazę danych o umowach i kontraktach w organizacji

 • eExpense

  moduł do samodzielnego rozliczania wszelkich poniesionych kosztów

 • eCapex

  moduł do obsługi wniosków inwestycyjnych

 • eHoliday

  moduł do zarządzania urlopami pracowników/zespołów

Zalety EDM

Zmniejsza koszty obsługi procesów i archiwizacji dokumentów.

Skraca czas obsługi procesów przez natychmiastowy dostęp do dokumentów.

Standaryzuje procesy związane z akceptacją faktur kosztowych oraz umów w rozproszonej strukturze organizacyjnej.

Co mówią o nas klienci

Zmiana sklepu internetowego Bricoman została podyktowana między innymi potrzebą wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Chcemy zawsze podążać za najnowszymi trendami i dostarczać naszym klientom coraz lepsze doświadczenie zakupowe. Ale nowa strona to nie tylko nowe funkcjonalności, lecz również odświeżona, nowoczesna szata graficzna, dzięki której możemy jeszcze lepiej zaprezentować asortyment Bricomana.

Agata Dublasiewicz

E-commerce Project Manager

Bricoman

W kontekście ogromnego rozwoju kanału digital, chcieliśmy bardziej zadbać o bezpieczeństwo tego biznesu pod kątem fiskalnym. Do współpracy z Exorigo-Upos zachęciła nas opinia na temat tej Firmy, w tym profesjonalne podejście do tematu, o którym przekonaliśmy się już na początku kooperacji. System i procesy zrealizowane przez Exorigo są na wysokim poziomie jakości oraz pozwalają na bieżący wgląd do danych.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

W związku z potrzebą utworzenia w eobuwie.pl S.A. scentralizowanego i efektywnego systemu zarządzania informacją produktową dla różnych kanałów e-commerce, zdecydowaliśmy się na Akeneo PIM w wersji Enterprise Edition, a jako dostawcę wybraliśmy Exorigo-Upos S.A. Na naszą decyzję duży wpływ miała sprawna realizacja przez firmę Proof of Concept (POC) i świadomość doświadczenia partnera zarówno we wdrożeniach sklepów na platformie Magento, jak również w integracjach PIM z systemami e-commerce.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Zależało nam na ujednoliceniu informacji produktowej w ramach grupy CCC i na sprawnym zarządzaniu nią. Po stronie firmy to ogromne wolumeny danych, które wymagają uporządkowania, a po drugiej są klienci, którzy oczekują jasnej i precyzyjnej komunikacji na temat naszej kompleksowej oferty. Stąd decyzja o wyborze Akeneo jako sprawdzonego narzędzia oraz Exorigo-Upos na partnera wdrożeniowego, który w portfolio ma wiele nowatorskich rozwiązań dla e-commerce.

Michał Śpiewak

CTO

eobuwie.pl

Na ambity plan wdrożenia nowego sklepu nałożył się czas pandemii COVID-19, co oznaczało, że oprócz tworzenia nowego rozwiązania, firma Exorigo-Upos wspierała istniejący e-commerce, który musiał sprostać rosnącym wymaganiom i dostosowywać się do szybko zmieniającego się rynku. Istotnym elementem wdrożenia tak dużego serwisu jest wzajemne zaufanie i potwierdzone kompetencje wykonawcy.

Olgierd Oszmiański

Dyrektor IT i członek Zarządu

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Chcesz poznać ofertę rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.