News

Szukaj

Krótko mówiąc, wielkie myślenie projektowe dotyczy innowacji w kontekście rynkowym. Co jest gorsze, wielka innowacja bez kontekstu rynkowego czy wielki rynek bez innowacji? Zawodowo odpowiadamy za zderzenie tych obu światów, aby jak najlepiej wykorzystać każde z nich.

Uwielbiam uczyć się o nowych rozwiązaniach od informatycznych speców, którzy skomplikowane procesy mają w małym palcu. Ostatnio uczestniczyłem w tworzeniu zaawansowanego modelu rozwiązań e-commerce, które z dumą okrzyknęliśmy Formułą 1 w dziedzinie sprzedaży online.

Projektujemy i integrujemy zaawansowane, mobilne sieci płatnicze, które są bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nie tylko w teorii, czy na papierze. Nasze doświadczenie i szeroki zakres kompetencji może potwierdzić czołówka międzynarodowych korporacji finansowych, z którymi pracujemy.

Skończyłem swoją podróż po CEE i wracałem do Wielkiej Brytanii. Szybko jednak okazało się, że to niemożliwe. Awaria sieci informatycznej BA sprawiła, że miałem dużo czasu na przemyślenie naszego działania w zakresie strategicznej infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

Idąc za przykładem Wielkiej Brytanii, zwiastujemy początki cyfrowej rewolucji w Polsce. Przodujemy w trzech dużych obszarach kompetencyjnych: dostarczanie rozwiązań omnichannel i płatności cyfrowych, a do tego bezkonkurencyjny czas reakcji.