News

Szukaj

 

Pomimo obecnego zamieszania, wiele osób wciąż robi zakupy online. Odnoszącymi sukces sklepami są te, które znalazły metodę stworzenia doświadczeń klienta, jego wartości i zaufania. Wyobraź sobie, że sklep stacjonarny może być dokładnie taki jak e-sklep. Jest to możliwe. 

Nasz Zespół Innowacji zwrócił się do retalierów,  posiadających znaczące sukcesy w różnych regionach świata. Otrzymaliśmy krótką listę krytycznych kierunków jutrzejszego rynku retail, który niewątpliwie będzie rozwijał się jeszcze szybciej i bardziej konkurencyjnie, niż obecnie.

Amazon przeprowadza rewolucję, która jest już dostrzegalna w handlu spożywczym. Zaawansowane pod względem technologii przedsiębiorstwo skupiło się na sektorze handlowym.

Ile razy w tygodniu zdarza się, że łączy się z Tobą jakaś firma technologiczna, która proponuje Ci coś wspaniałego, co naprawdę pomoże Ci zwiększyć sprzedaż? Tak naprawdę, to nie technologia jest najważniejsza lecz to, jak połączysz zakres technologii, które pomogą Ci tworzyć lepsze doświadczenie klientów.

W Exorigo360 w 1 sieci handlowej. Tworzymy zaawansowane sieci sklepów cyfrowych online  i offline, które są w stanie sprostać oczekiwaniom dzisiejszych, wymagających klientów mobilnych.