Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Exorigo-Upos – płatności dostosowane do potrzeb klientów

Czytaj dalej
Exorigo-Upos – płatności dostosowane do potrzeb klientów

Projektujemy i integrujemy zaawansowane, mobilne sieci płatnicze, które są bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nie tylko w teorii, czy na papierze. Nasze doświadczenie i szeroki zakres kompetencji może potwierdzić czołówka międzynarodowych korporacji finansowych, z którymi pracujemy. Sprawdź czym się charakteryzują rozwiązania płatnicze od Exorigo-Upos.

Jakie rozwiązania płatnicze oferuje Exorigo-Upos?

Masz kartę płatniczą, którą płacisz zbliżeniowo i aplikację mobilną na swoim smartfonie? To znaczy, że każdego dnia korzystasz z usług, które dostarczamy naszym partnerom z sektora finansowego.

Płatności to nasz konik, jeżeli chodzi o przyspieszanie, usprawnianie i rozwijanie procesów. Budujemy autorskie oprogramowania, dostosowujemy funkcjonalności do profilu klienta oraz koordynujemy całkowity proces wdrożenia i utrzymania sieci płatniczych – to w telegraficznym skrócie nasze zadania w relacjach z globalnymi liderami rynków finansowych i handlowych. Poza tym specjalizujemy się w rekordowo szybkich instalacjach sprzętu i oprogramowania płatniczego dla największych sieci sklepów w regionie.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Napędzamy sektor konsumencki, dostarczając zintegrowane rozwiązania płatnicze, które usprawniają proces dla obu stron: sprzedawcy i klienta. Mamy doświadczenie w budowaniu przyjaznych kupującym usług transakcyjnych, które sprawiają, że płacenie za produkty staje się proste, szybkie i bezproblemowe niezależnie od tego, czy odbywa się w sklepie, przy komputerze czy na smartfonie. Jako osobną linię wsparcia, oferujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne dla B2B w sektorze bankowości, handlu czy ubezpieczeń.

Potrójna skuteczność naszych rozwiązań płatniczych

  • Wszechstronne działanie: oferujemy rozwiązania, które działają tak samo skutecznie online, offline i mobile
  • Nastawienie sprzedażowe: profilujemy nasze usługi tak, aby wesprzeć Twoją sprzedaż
  • Najwyższy standard bezpieczeństwa: nasi klienci czują się z nami bezpiecznie od lat

Przeczytaj również o bezpieczeństwie transakcji w Exorigo-Upos.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.