Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Projekt Roku w Kanale Partnerskim Xerox

Czytaj dalej
Projekt Roku w Kanale Partnerskim Xerox

Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę za Projekt Roku w kanale Partnerskim Xerox, co potwierdza nasze zaangażowanie i profesjonalizm w realizacji projektów dla klientów.

Wyróżnienie odebrane przez Marka Pochrzęsta jest dowodem uznania dla naszej ciężkiej pracy oraz dbałości o długoterminowe relacje z klientami. Na zdjęciu Marek prezentuje statuetkę, a towarzyszą mu Sylwia Adamczyk i Robert Andrusiak.

Nagroda została przyznana za wyjątkowe osiągnięcie związane z przedłużeniem długoletniej współpracy z jednym z naszych Klientów w zakresie usług druku. W sektorze retailowym skala wydruków jest znaczna, obejmując biura, sklepy oraz magazyny, gdzie drukowanie dokumentów jest kluczowe dla efektywnego zarządzania operacjami handlowymi.

W ramach tego projektu przeprowadziliśmy instalację oraz gruntowny przegląd ponad 1200 urządzeń drukujących w ponad 200 lokalizacjach Klienta na terenie całego kraju. Wspólnie z partnerem Qube Technologies dostarczyliśmy system zarządzania drukiem, który został zintegrowany z urządzeniami. Aktualnie zapewniamy wsparcie serwisowe oraz prowadzimy dystrybucję materiałów eksploatacyjnych, które są zamawiane automatycznie.

Przeczytaj więcej o: Outsourcing druku.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.

Zapewniamy wygodniejsze i bezpieczniejsze ZAKUPY
KLIENTOM naszych KLIENTÓW.