Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Jak sprawnie zarządzać dużymi nieruchomościami?

Czytaj dalej
Jak sprawnie zarządzać dużymi nieruchomościami?

Centra handlowe, banki, biurowce czy też magazyny stoją przed problemem wielowymiarowego zarządzania dużymi powierzchniami. Warto poznać oprogramowanie amerykańskiej firmy Archibus ®, wykorzystywane także na polskim na rynku, do zsynchronizowania wszystkich zadań związanych z zarządzaniem dużą powierzchnią organizacji. Przeczytaj, jak certyfikowany partner Archibus ® – Exorigo-Upos, podchodzi do tego zagadnienia, wspierając wszelkie procesy związane z zarządzaniem nieruchomościami.

Dlaczego warto przetestować to rozwiązanie?

Według raportu Green Quadrant Verdantix rozwiązanie IWMS  (integrated software management  system) plasuje się na pozycji lidera wśród rozwiązań tej klasy. Oprogramowanie Archibus ® oceniane jest jako jedno z najbardziej wszechstronnych  na rynku. System posiada centralne repozytorium danych, umożliwia kontrolę wydatków i poprawę efektywności wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa.

Archibus ® umożliwi Ci identyfikację powierzchni, wyposażenia i środków trwałych, które nie są używane/wynajęte. Dzięki Archibus ® zachowasz stałą kontrolę nad stanem fizycznym wyposażenia.

Możliwe stanie się raportowanie zestawień kluczowych dla organizacji i współczynników przy użyciu parametryzowanych konsol menadżerskich. Ponadto zwiększysz dokładność, a zarazem przydatność danych. System wykorzystuje połączenie informacji o zasobach i infrastrukturze z rzutami AutoCAD®.

Dopasuj ARCHIBUS® do swojej przestrzeni

Archibus ® składa się z modułów. Możesz wybrać i dopasować to oprogramowanie do obszarów, którymi chcesz zarządzać w swoim przedsiębiorstwie. Masz ich wiele do dyspozycji a każdy z nich to szereg korzyści. Poznaj niektóre z nich.

Dzięki modułowi Powierzchnia przeprowadzisz inwentaryzację powierzchni. Moduł ułatwia ewidencję z podziałem na pomieszczenia, kategoryzację i przypisanie użytkowników do danej przestrzeni. W module tym podejmiesz się sprawnego rozliczenia na użytkowników z uwzględnieniem udziału w powierzchniach wspólnych. Możesz także przypisać użytkowników (pracowników) do danego obszaru i skontrolować jego wykorzystanie (wakaty).

Moduł Projekty umożliwia planowanie działań w projektach, zbieranie ofert i wybór wykonawcy, a także kontrolę budżetu i harmonogramu projektowego. Dzięki niemu dokonasz oceny stanu wyposażenia, stworzysz i zrealizujesz projekty w tym zakresie a także wykreujesz raport wykrytych odchyleń. Moduł przydatny jest przy budżetowaniu: zgłaszaniu planowanych projektów, przydzielaniu funduszy i zatwierdzania projektów do realizacji.

Moduł Nieruchomości to możliwość sprawnego ewidencjonowania nieruchomości, budynków, działek, budowli, geolokalizacji obiektów na mapach i wyliczania podatku od nieruchomości. Za jego pośrednictwem zorganizujesz ewidencję umów najmu oraz ich raportowanie i alertowanie kluczowych danych. Moduł ułatwia szacowanie i prognozowanie zapotrzebowania na powierzchnię biurową oraz związane z tym koszty.

Zarządzaj sprawnie i kompatybilnie swoimi nieruchomościami

Archibus ® jest stabilnym systemem, który z powodzeniem implementujemy u wielu klientów od 10 lat. Nasz zespół wdrożeniowy tworzą doświadczeni konsultanci i programiści Exorigo-Upos. Oferujemy klientom kompleksowe, lokalne wsparcie: analizę, wdrożenie, uruchomienie oraz utrzymanie powdrożeniowe.  Skala wdrożeń systemu jest imponująca: to blisko 1,5 miliona budynków w 16000 przedsiębiorstw., ponad 3 miliony użytkowników w 100 krajach. Bądź kolejnym i doświadcz wygody zarządzania powierzchnią Twojej organizacji.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.