Jak sprawnie zarządzać dużymi nieruchomościami?

Czytaj dalej

Centra handlowe, banki, biurowce czy też magazyny stoją przed problemem wielowymiarowego zarządzania dużymi powierzchniami. Warto poznać oprogramowanie amerykańskiej firmy Archibus ®, wykorzystywane także na polskim na rynku, do zsynchronizowania wszystkich zadań związanych z zarządzaniem dużą powierzchnią organizacji. Przeczytaj, jak certyfikowany partner Archibus ® – Exorigo-Upos, podchodzi do tego zagadnienia, wspierając wszelkie procesy związane z zarządzaniem nieruchomościami.

Dlaczego warto przetestować to rozwiązanie?

Według raportu Green Quadrant Verdantix rozwiązanie IWMS  (integrated software management  system) plasuje się na pozycji lidera wśród rozwiązań tej klasy. Oprogramowanie Archibus ® oceniane jest jako jedno z najbardziej wszechstronnych  na rynku. System posiada centralne repozytorium danych, umożliwia kontrolę wydatków i poprawę efektywności wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa.

Archibus ® umożliwi Ci identyfikację powierzchni, wyposażenia i środków trwałych, które nie są używane/wynajęte. Dzięki Archibus ® zachowasz stałą kontrolę nad stanem fizycznym wyposażenia.

Możliwe stanie się raportowanie zestawień kluczowych dla organizacji i współczynników przy użyciu parametryzowanych konsol menadżerskich. Ponadto zwiększysz dokładność, a zarazem przydatność danych. System wykorzystuje połączenie informacji o zasobach i infrastrukturze z rzutami AutoCAD®.

Dopasuj ARCHIBUS® do swojej przestrzeni

Archibus ® składa się z modułów. Możesz wybrać i dopasować to oprogramowanie do obszarów, którymi chcesz zarządzać w swoim przedsiębiorstwie. Masz ich wiele do dyspozycji a każdy z nich to szereg korzyści. Poznaj niektóre z nich.

Dzięki modułowi Powierzchnia przeprowadzisz inwentaryzację powierzchni. Moduł ułatwia ewidencję z podziałem na pomieszczenia, kategoryzację i przypisanie użytkowników do danej przestrzeni. W module tym podejmiesz się sprawnego rozliczenia na użytkowników z uwzględnieniem udziału w powierzchniach wspólnych. Możesz także przypisać użytkowników (pracowników) do danego obszaru i skontrolować jego wykorzystanie (wakaty).

Moduł Projekty umożliwia planowanie działań w projektach, zbieranie ofert i wybór wykonawcy, a także kontrolę budżetu i harmonogramu projektowego. Dzięki niemu dokonasz oceny stanu wyposażenia, stworzysz i zrealizujesz projekty w tym zakresie a także wykreujesz raport wykrytych odchyleń. Moduł przydatny jest przy budżetowaniu: zgłaszaniu planowanych projektów, przydzielaniu funduszy i zatwierdzania projektów do realizacji.

Moduł Nieruchomości to możliwość sprawnego ewidencjonowania nieruchomości, budynków, działek, budowli, geolokalizacji obiektów na mapach i wyliczania podatku od nieruchomości. Za jego pośrednictwem zorganizujesz ewidencję umów najmu oraz ich raportowanie i alertowanie kluczowych danych. Moduł ułatwia szacowanie i prognozowanie zapotrzebowania na powierzchnię biurową oraz związane z tym koszty.

Zarządzaj sprawnie i kompatybilnie swoimi nieruchomościami

Archibus ® jest stabilnym systemem, który z powodzeniem implementujemy u wielu klientów od 10 lat. Nasz zespół wdrożeniowy tworzą doświadczeni konsultanci i programiści Exorigo-Upos. Oferujemy klientom kompleksowe, lokalne wsparcie: analizę, wdrożenie, uruchomienie oraz utrzymanie powdrożeniowe.  Skala wdrożeń systemu jest imponująca: to blisko 1,5 miliona budynków w 16000 przedsiębiorstw., ponad 3 miliony użytkowników w 100 krajach. Bądź kolejnym i doświadcz wygody zarządzania powierzchnią Twojej organizacji.

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.