Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Grupa Exorigo-Upos partnerem konferencji Oracle Hyperion Day 2012

Czytaj dalej
Grupa Exorigo-Upos partnerem konferencji Oracle Hyperion Day 2012

Konferencja Optymalne zarządzanie efektywnością odbyła się 25 kwietnia 2012 roku. Była to okazja do spotkania i wymiany doświadczeń pomiędzy dyrektorami finansowymi i kontrolerami w spółkach, którzy już pracują lub rozważają pracę z rozwiązaniami Oracle Corporate Performance Management. Służą one do optymalnego zarządzania efektywnością w organizacji m.in. przy wsparciu procesów raportowania zarządczego, konsolidacji finansowej, planowania i budżetowania.

Swoją ofertę w zakresie wdrożeń Hyperion zaprezentowały również firmy partnerskie Oracle, w tym Grupa Exorigo-Upos.

Nagrodę „Klient Roku Oracle Hyperion 2012″ otrzymała Grupa Polpharma za wdrożenie systemu do konsolidacji finansowej HFM przez zespół MDDP i Exorigo.

W czasie konferencji eksperci Oracle i zaproszeni goście przedstawili m.in. wyniki badania przeprowadzonego wśród dyrektorów finansowych i kontrolingu. Badanie dotyczy metod zarządzania efektywnością w strategicznych obszarach przedsiębiorstwa, zarządzania poprzez cele i wskaźniki, a także sposobów pozyskiwania informacji oraz zapewniania jakości przetwarzanych i publikowanych danych.

Gościem specjalnym konferencji był językoznawca prof. Jerzy Bralczyk, który z właściwą sobie swadą i dowcipem opowiedział o sztuce komunikowania się i różnych aspektach obecności tego zjawiska w naszym języku.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.