Exorigo-Upos – płatności dostosowane do potrzeb klientów

Czytaj dalej

Projektujemy i integrujemy zaawansowane, mobilne sieci płatnicze, które są bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nie tylko w teorii, czy na papierze. Nasze doświadczenie i szeroki zakres kompetencji może potwierdzić czołówka międzynarodowych korporacji finansowych, z którymi pracujemy.

Masz kartę płatniczą, którą płacisz zbliżeniowo i aplikację mobilną na swoim smartfonie? To znaczy, że każdego dnia korzystasz z usług, które dostarczamy naszym partnerom z sektora finansowego.

Płatności to nasz konik, jeżeli chodzi o przyspieszanie, usprawnianie i rozwijanie procesów. Budujemy autorskie oprogramowania, dostosowujemy funkcjonalności do profilu klienta oraz koordynujemy całkowity proces wdrożenia i utrzymania sieci płatniczych – to w telegraficznym skrócie nasze zadania w relacjach z globalnymi liderami rynków finansowych i handlowych. Poza tym specjalizujemy się w rekordowo szybkich instalacjach sprzętu i oprogramowania płatniczego dla największych sieci sklepów w regionie.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Napędzamy sektor konsumencki, dostarczając zintegrowane rozwiązania płatnicze, które usprawniają proces dla obu stron: sprzedawcy i klienta. Mamy doświadczenie w budowaniu przyjaznych kupującym usług transakcyjnych, które sprawiają, że płacenie za produkty staje się proste, szybkie i bezproblemowe niezależnie od tego, czy odbywa się w sklepie, przy komputerze czy na smartfonie. Jako osobną linię wsparcia, oferujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne dla B2B w sektorze bankowości, handlu czy ubezpieczeń.

Potrójna skuteczność

  • Wszechstronne działanie: oferujemy rozwiązania, które działają tak samo skutecznie online, offline i mobile
  • Nastawienie sprzedażowe: profilujemy nasze usługi tak, aby wesprzeć Twoją sprzedaż
  • Najwyższy standard bezpieczeństwa: nasi klienci czują się z nami bezpiecznie od lat

Potrzebujesz sprawdzonego dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów. Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.