Exorigo-Upos laureatem Diamentów Forbesa 2024

Czytaj dalej
Exorigo-Upos laureatem Diamentów Forbesa 2024

Z dumą ogłaszamy, że otrzymaliśmy tytuł Diamenty Forbes 2024. Co oznacza, że kolejny rok jesteśmy w zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

To wyjątkowe wyróżnienie, przyznawane corocznie przez magazyn Forbes Polska, docenia firmy, które odznaczają się największym tempem rozwoju na polskim rynku. Zdobycie tego tytułu stanowi uznanie naszego zaangażowania oraz osiągnięć, zarówno w dziedzinie technologii, jak i świadczonych usług dla branży detalicznej.

Otrzymanie tytułu Diamentów Forbesa 2024 stanowi wielki zaszczyt dla naszej firmy, potwierdzając naszą pozycję jako ekspertów w dziedzinie technologii i usług dla branży detalicznej w Polsce. To wyróżnienie jest efektem ciężkiej pracy, zaangażowania naszych zespołów ekspertów oraz satysfakcji klientów korzystających z naszych usług od 30 lat. Stale dążymy do doskonalenia naszych rozwiązań, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów oraz wyzwaniom stawianym przez branżę sprzedażową.

Ogromnie cieszymy się z tego, że możemy posługiwać się tym tytułem kolejny rok! Zachęcamy do zapoznania się z wizytówką naszej firmy online oraz w najnowszym wydaniu >

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.