Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Exorigo-Upos laureatem Diamentów Forbesa 2023

Czytaj dalej
Exorigo-Upos laureatem Diamentów Forbesa 2023

Z dumą ogłaszamy, że Exorigo-Upos, lider na polskim rynku rozwiązań software i hardware dla retailu,  zdobyło prestiżowy tytułu laureata w 15. edycji rankingu Diamentów Forbesa w roku 2023.

Ten wyjątkowy tytuł, przyznawany corocznie przez renomowany magazyn Forbes Polska, docenia najdynamiczniej rozwijające się firmy na polskim rynku. Otrzymanie tego wyróżnienia jest potwierdzeniem zaangażowania i osiągnięć naszej firmy zarówno w technologii, jak i usługach adresowanych do branży retail. 

Celem rankingu jest zidentyfikowanie prężnie rozwijających się polskich firm w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów, z lat 2017-2021. Poza tym to prestiżowe zestawienie wskazuje liderów biznesu, którzy swoją innowacyjnością, inicjatywą i dynamiką przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki.

Usługi Exorigo-Upos bezpośrednio wpływają na krajowy rynek handlowy, gdyż specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań e-commerce, hardware niezbędnych do funkcjonowania sklepów stacjonarnych, oprogramowaniem wspierającym klientów w realizacji strategii omnichannel, a także realizujemy usługi serwisowe dla największych sieci handlowych w Polsce. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wspieramy również rozwój biznesów, wdrażając nowoczesne narzędzia do zarządzania sprzedażą zarówno tradycyjną, jak i internetową. 

Otrzymanie tytułu Diamenty Forbesa jest ogromnym zaszczytem dla naszej firmy, gdyż potwierdza pozycję Exorigo-Upos jako eksperta technologicznego i usługowego w technologiach adresowanych do branży retail w Polsce. Wyróżnienie to jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania zespołów ekspertów oraz zadowolenia klientów, którzy korzystają z naszych usług od 30 lat. Firma stale dąży do doskonalenia swoich rozwiązań, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów i nieustannym wyzwaniom stawianym branży sprzedażowej.

Warto zauważyć, że już wcześniej zdobyliśmy prestiżowe wyróżnienia, takie jak:

  • Computerworld TOP200 firm IT 2022  
  • ITWiZ Best 100 firm IT 2022
  • Cashless 100 największych firm płatniczych 2022
  • Najlepszy partner w biznesie Home & Market 2022
  • Lider Technologii Gazeta Finansowa 2022
  • E-commerce Polska Awards 2019

Otrzymanie Diamentów Forbesa jest kolejnym dowodem na rosnącą pozycję Exorigo-Upos na polskim rynku i zwraca uwagę na nasze zaangażowanie w ciągły rozwój i doskonalenie dostarczanych usług i rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z wizytówką naszej firmy online w wydaniu Forbes.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.