Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

EuroKARTA EFT w sklepach Bricoman

Czytaj dalej
EuroKARTA EFT w sklepach Bricoman

Grupa Exorigo-Upos zakończyła w sieci sklepów remontowo-budowlanych Bricoman wdrożenie systemu EuroKARTA EFT. To autorskie rozwiązanie Grupy Exorigo-Upos przeznaczone jest do autoryzacji i rozliczania płatności kartami płatniczymi. Wdrożenie trwało 1,5 miesiąca. Wraz z instalacją centralnego serwera obsługującego płatności kartami zostały zainstalowane nowe terminale ICT 220 obsługujące w kasach sklepów te transakcje. Co warto wiedzieć o tym systemie?

Zobacz funkcjonalności EuroKARTY EFT

EuroKARTA EFT to nie tylko autoryzacja i rozliczanie płatności. Dodatkowo – obsługujący sieć sklepów Bricoman EuroPOS, system sprzedażowy autorstwa Grupy Exorigo-Upos, został wyposażony w funkcjonalność wyświetlania po zeskanowaniu zakupionego towaru jego wizerunku znajdującego się w bazie produktowej. Funkcjonalność ta umożliwia szybszą i prawidłową identyfikację sprzedawanego towaru.

Zobacz funkcjonalności EuroPOS

Bricoman Polska to sieć sklepów remontowo-budowlanych oferujących asortyment do budowy, remontu i wykończenia domów i mieszkań. Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i profesjonalistów. Pierwszy sklep Bricoman w Polsce został otwarty w maju 2007 roku w Warszawie. Obecnie sieć to pięć placówek: dwie w Warszawie i po jednej w Poznaniu, Białej Podlaskiej i Łodzi. Bricoman Polska należy do międzynarodowej Groupe Adeo, w skład której wchodzi także m.in. sieć hipermarketów dekoracyjno-budowlanych Leroy Merlin.

Przeczytaj również o bezpieczeństwie transakcji w Exorigo-Upos.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.