Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Drużyna Exorigo-Upos wzięła udział w IV edycji Biegu Firmowego 2016

Czytaj dalej
Drużyna Exorigo-Upos wzięła udział w IV edycji Biegu Firmowego 2016

W sobotę 11 czerwca w parku w Powsinie, w Warszawie nasza drużyna w składzie: Kasia, Marcin, Krzysztof, Piotr wzięła udział w Biegu Firmowym 2016. Bieg Firmowy jest to fantastyczna impreza, która łączy w sobie nie tylko aktywność fizyczną, integrację i współpracę w ramach firm ale również poprzez działania charytatywne propaguje pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym.

Udział naszej drużyny w biegu zakończył się pełnym sukcesem, zajęliśmy 71 miejsce na 248 ekip w klasyfikacji drużyn mieszanych.

Uczestnicy mieli do pokonania po 4,4 km w 5 osobowej sztafecie. Pogoda dopisała co zaowocowało wysoką frekwencją zarówno samych biegnących jak i kibiców. Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia Bieg Firmowy 2016 i zapoznania się z informacjami o samym biegu i jego ide

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.