Co czyni nas liderami regionu – Digital Dreaming

Czytaj dalej
Co czyni nas liderami regionu – Digital Dreaming

Nasz zespół to specjaliści od technologii, którzy otwierają nowy rozdział digitalowej sprzedaży i finansów w Polsce – najszybciej rozwijającym się rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Zanim przejdziemy do szczegółów tego, co robimy, warto rozrysować kontekst.

Poznajcie historię mojej przygody z Exorigo.

Kiedy po raz pierwszy przyjechałem do Polski, standardem było deklarowanie miejsca przylotu i zdobycie wizy na pobyt. Popełnienie jakiegokolwiek błędu w formalnościach, każdorazowo skutkowało prostą drogą powrotną do domu. Kiedy zdecydowałem, że zamierzam mieszkać i pracować w Europie Środkowo-Wschodniej, dwie trzecie przyjaciół przyrównywało mnie do wariata, a reszta uprzejmie skomentowała, że to interesujący pomysł. Dziś mogę szczerze powiedzieć, że każde z nich poważnie się myliło, wyrażając swój sceptycyzm. Podobnie zresztą jak większość brytyjskich firm, które obawiały się inwestycji w tym regionie. Dobra wiadomość jest taka, że czas na naprawę błędów nie minął – tutejszy rynek ma naprawdę dużą chłonność, jednocześnie oferując wiele możliwości wzrostu.

Przejdźmy do konkretów

Polska oraz otaczający ją region to rynek szacowany na dwie trzecie wartości średniego poziomu europejskiego. Jako centrum produkcyjne oraz BPO (outsourcingu procesów biznesowych) zyskuje na sile między innymi dzięki strategicznej pozycji na mapie międzynarodowego handlu unijnego. Dodajmy do tego powoli ujawniające się umiejętności w zakresie technologii informatycznych, cyfrowych oraz mobilnych, a niedługo będziemy mieli do czynienia z wielopasmową rewolucją handlową i inwestycyjną. Oznacza to, że przeniesienie linii produkcyjnej w ten region i rozwinięcie sieci sprzedaży o miejscowe rynki to podwójny zysk inwestycyjny. Niższe koszty wytwórcze, geograficzna bliskość i rozwojowa infrastruktura transportowa, a także dynamicznie wzrastająca siła nabywcza –to główne zalety, które ściągają tu zachodni biznes.

Zainteresowany? Czytaj dalej: Digital Dreaming

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.