Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

ARCHIBUS na konferencji Facility Management

Czytaj dalej
ARCHIBUS na konferencji Facility Management

30 sierpnia 2012 w Centrum Bankowo-Finansowym “Nowy Świat” S.A. w Warszawie odbyła się Konferencja “Facility Management”, której złotym sponsorem była Grupa Exorigo-Upos. W czasie konferencji można było zapoznać się z oprogramowaniem do zarządzania nieruchomościami i infrastrukturą firmy ARCHIBUS Inc., której Grupa Exorigo-Upos jest jedynym partnerem w Polsce. W czasie konferencji można było spotkać przedstawicieli Grupy Exorigo-Upos: Krzysztof Kozdra i Katarzyna Ryniewicz.

Grupa Exorigo-Upos wspomoże Dozamel w zarządzaniu nieruchomościami.Trwa realizacja podpisanej w maju tego roku umowy na wdrożenie w Dozamel Sp. z o.o. systemu ARCHIBUS. Wdrożenie będzie trwało 15 miesięcy.

Działalność spółki DOZAMEL Sp. z o.o. koncentruje się przede wszystkim na kompleksowym zarządzaniu usługami przemysłowymi na obszarze Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

Grupa Exorigo-Upos jest w Polsce autoryzowanym partnerem biznesowym Archibus Inc.

ARCHIBUS to system wspierający zarządzanie nieruchomościami i infrastrukturą, który daje możliwość obsługiwania wszystkich aspektów związanych z profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami własnymi, dzierżawionymi i przeznaczonymi pod wynajem. Systematyzuje informacje o wszystkich nieruchomościach, budynkach, lokalach i umowach najmu wraz z ewidencją dokumentów w przejrzystej hierarchicznej strukturze.

ARCHIBUS wspiera zarówno procesy Facility Management, jak i Property management w zakresie obsługi nieruchomości, umów najmu, analizy przychodów i kosztów, zarządzania projektami, obsługi technicznej, przeglądów okresowych i service desku, jak i procesy związane z obsługą powierzchni biurowych, produkcyjnych czy przemysłowych w połączeniu z pracownikami, urządzeniami, wyposażeniem i instalacjami.

Grupa Exorigo-Upos oprócz usług wdrożeniowych oferuje również szkolenia, konsultacje oraz asystę techniczną .

Jak powiedział Paweł Kowalczewski, prezes Dozamel Sp. z o.o. :

Wdrażany przez Grupę Exorigo-Upos ARCHIBUS ułatwi nam zarządzanie Wrocławskim Parkiem Przemysłowym. Na obszarze 163 hektarów prowadzi działalność ponad 250 przedsiębiorstw z blisko 60 różnych branż. Zlokalizowana jest tu zorganizowana infrastruktura przemysłowa – hale produkcyjne, magazyny, biura, drogi wewnętrzne, sieć i bocznica kolejowa oraz tereny do wynajmu i na sprzedaż. Obszar ten posiada złożoną strukturę własności – właścicielami terenów, nieruchomości i dróg jest ok. 70 różnych podmiotów.

ARCHIBUS jest liderem na światowym rynku oprogramowania wspierającego zarządzanie nieruchomościami i infrastrukturą. Wśród klientów ARCHIBUS Inc znajdują klienci z różnych branż -zarówno korporacje, centra handlowe, administracja publiczna jak i administratorzy pojedynczych budynków.

Klientami ARCHIBUS Inc na świecie są między innymi: Procter&Gamble, General Motors, Coca Cola, IBM, Hewlett Packard, CitiGroup, Siemens, Bank of England, Merck czy American Express i wiele innych.

Klienci w Polsce to między innymi: Mayland (z Grupy Cassino), LC Corp, Centrum Development & Investments, EFL Service, Echo Investment, BRE Bank, ING.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.