O Nas

Kreatywność, spójność i zaangażowanie leżą u podstaw naszego etosu.

Robimy wszystko, aby pomóc naszym klientom osiągnąć ich cele odkrywając, projektując i dostarczając rozwiązania najlepiej odpowiadające ich potrzebom.

Uważamy, że dzisiejsi konsumenci wybierają produkty przede wszystkim dlatego, że są łatwe w użyciu, przejrzyste pod względem ceny i jakości, spersonalizowane oraz dostępne za pośrednictwem kanałów cyfrowych, z których chcą korzystać. Exorigo-Upos S.A. stara się wspierać swoich klientów aby mogli sprostać tym oczekiwaniom.

Organizacja grupy sprawia, że każdy z sektorów, w których pracujemy, jest obsługiwany przez jedną lub więcej z naszych marek. Ta struktura pozwala nam dostarczać produkty i usługi skoncentrowane na danym sektorze, które spełniają obietnicę Exorigo-Upos S.A. w sposób jasny i zwięzły dla naszych klientów i ich klientów, a jednocześnie dają nam przestrzeń do rozrastania się w przyszłości.

 

 

Jesteśmy zespołem liczącym ponad 600 osób, z pasją tworzenia wspaniałych, cyfrowych rozwiązań dopasowanych do mapy podróży Twojego klienta.

Oferujemy lata wiedzy, łącząc procesy, które tworzą światowej klasy rozwiązania omnichannel, najbardziej wydajne rozwiązania POS i płatności, nowoczesne narzędzia do zarządzania przestrzenią - a co najważniejsze, naszą wyjątkową kombinację doświadczenia i innowacji.

Współpracujemy z największymi graczami w branży,  online i offline. Współpracujemy z wiodącymi markami globalnymi i regionalnymi, aby zoptymalizować tradycyjne kanały sprzedaży i tworzyć nowe możliwości rozwoju.

Dzisiejsza rewolucja detaliczna wymaga fundamentalnej zmiany organizacyjnej, Exorigo-Upos S.A. może Ci w tym pomóc.