Po godzinach

W Exorigo-Upos nie tylko razem pracujemy, ale też chętnie wspólnie spędzamy czas po godzinach pracy. Wiedząc, że nie samą pracą człowiek żyje, wspieramy pasje naszych pracowników i umożliwiamy im dzielenie się nimi z pozostałymi pracownikami. Wśród nas są między innymi pasjonaci dwóch kółek, miłośnicy żeglarstwa, podróżnicy i wędkarze. Organizujemy również pikniki rodzinne, na których nasi pracownicy razem ze swoimi rodzinami mogą wspólnie korzystać z przygotowanych atrakcji. Dzięki imprezom firmowym,  mamy okazję lepiej się poznać i spędzić razem czas.

Nasze pasje

Sekcja Rowerowa Exorigo-Upos

Od kilku lat w firmie prężnie działa sekcja rowerowa Exorigo-Upos S.A. Jej misją jest przede wszystkim wspieranie pasji, dobra zabawa oraz promowanie aktywności fizycznej wśród naszych pracowników. Sekcja kilka razy w sezonie organizuje rajdy rowerowe, w których udział mogą wziąć wszyscy miłośnicy dwóch kółek.

Żeglarstwo

We wrześniu 2014 roku nasza firma została zaproszona do wzięcia udziału w Letniej Akademii dla Partnerów Handlowych, podczas której odbyły się „III Regaty o Puchar IBM”. Z przyjemnością informujemy, że nasza ekipa Exorigo-Upos zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Nasze imprezy

Pikniki rodzinne

Mamy świadomość, jak ważną rolę w życiu naszych pracowników odgrywają ich rodziny. Dlatego też, chcąc wspólnie spędzić czas z naszymi pracownikami i ich rodzinami, organizujemy różnego typu pikniki rodzinne. Dokładamy wszelkich starań, aby czas ten był spędzony w wesołej, rodzinnej atmosferze, a przygotowane przez nas atrakcje wywołały uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców.

Spotkania wigilijne

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres spędzany z rodziną, ale warto też znaleźć moment na świętowanie w gronie kolegów i koleżanek z pracy. Z przyjemnością organizujemy spotkania wigilijne dla wszystkich naszych pracowników, na których mamy okazję wspólnie spędzić czas w radosnej i świątecznej atmosferze.

Spotkania wielkanocne

Okres Świąt Wielkanocnych to bez wątpienia szczególny i radosny czas, kiedy razem z naszymi bliskimi zasiadamy przy świątecznym stole udekorowanym barankami, kurczakami oraz pisankami wielkanocnymi. Jest to również moment, kiedy na chwilę możemy oderwać się od służbowych obowiązków i wspólnie z koleżankami i kolegami z pracy spędzić miło czas przy tradycyjnych, wielkanocnych potrawach.