Kariera

Exorigo-Upos S.A. jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym dla większości dużych sieci handlowych.

Zespół Exorigo-Upos liczy dziś ponad 750 osób, a główne biura zlokalizowane są w Warszawie i Gliwicach. Posiadamy również oddziały w Białymstoku, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Biura Serwisowe znajdują się w ponad 20 największych miastach Polski.

Współpracujemy z najlepszymi i największymi światowymi dostawcami technologii i rozwiązań informatycznych takimi jak: Oracle, Symphony, Toshiba, Cisco, IBM, Microsoft, HP, Siemens, Xerox i inne.

Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji pracowników poprzez udział w międzynarodowych projektach, dostęp do nowoczesnych technologii, szkoleń oraz ścieżek certyfikacji.

Exorigo-Upos to najlepsze miejsce dla tych, którzy stawiają na rozwój interpersonalny. Stwarzamy możliwość doskonalenia kompetencji zarówno „twardych” (merytorycznych), biznesowych jak i managerskich. Wielu z nas pracuje w firmie od momentu jej założenia. Dużą część kadry managerskiej stanowią osoby, które zaczynały od realizacji zadań na stanowiskach operacyjnych.

Łączą nas nie tylko zrealizowane projekty, ale także wspólne wartości, którymi kierujemy się na co dzień zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Szanujemy się i lubimy wzajemnie, dbamy o dobrą atmosferę. W pracy jesteśmy dla siebie partnerami i zawsze możemy na siebie liczyć. Cechuje nas różnorodność, dlatego nie tolerujemy szykanowania. 

Troska o pracowników wykracza poza terminową wypłatę wynagrodzenia. Dbamy o zdrowie, poczucie bezpieczeństwa i tym samym o przyszłość naszych pracowników i ich rodzin.

W Exorigo-Upos ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. „Po godzinach” lubimy wspólnie spędzać czas. W firmie od paru lat aktywnie działa Sekcja Rowerowa, Grupa Biegowa i Sekcja Sportowa. Celebrujemy różne uroczystości takie jak urodziny, ślub, czy narodziny dziecka. Ponadto spotykamy się przy różnych okazjach, także poza pracą, co dokumentujemy w licznych fotorelacjach.

W ramach działań CSR angażujemy się i wspólnie wspieramy niekomercyjne inicjatywy realizujące ważne cele społeczne.