Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Instalacje oprogramowania
i sprzętu IT

Wdrożenie infrastruktury IT, nie tylko tej bardzo zaawansowanej, nie jest proste, wymaga czasu oraz szczegółowej wiedzy. Dlatego oferujemy Ci nasze wsparcie. Przeprowadzamy instalacje oraz pełną konfigurację oprogramowania i sprzętu IT w Twojej firmie. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, dobieramy rozwiązania w pełni dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych. Integrujemy je również z już zaimplementowanymi systemami.

Korzystając z naszych usług instalacji oprogramowania
i sprzętu IT otrzymujesz:

Wiedzę doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów IT, którzy zrealizowali wiele wdrożeń i instalacji infrastruktury IT, w tym dla największych sieci handlowych.

Indywidualne podejście. Wysłuchamy Cię, wspólnie zastanowimy się czego potrzebujesz i dobierzemy dla Ciebie najbardziej efektywne rozwiązanie.

Szybkość realizacji usługi. Ogromna liczba zrealizowanych projektów pozwoliła nam wypracować schematy działania, które pozwalają na sprawną i szybką realizację.

Zaawansowane technologie oraz rozwiązania IT. Jesteśmy partnerem wielu liderów na rynku dostawców sprzętu i oprogramowania IT.

Pewność wykonania usługi z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo, przestrzeganie norm prawnych oraz ochronę danych.

Oszczędność czasu Twojej kadry IT. Podczas gdy my, szybko i sprawnie będziemy instalować rozwiązania IT, Twoi pracownicy będą mogli skupić się na innych zadaniach.

Bezpieczeństwo informacji i dostępnych danych

Dostosowanie do międzynarodowych standardów

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.