Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Witamy w Grupie Exorigo-Upos!

Czytaj dalej
Witamy w Grupie Exorigo-Upos!

Czuję się wielce zaszczycony szansą objęcia stanowiska Prezesa Grupy Exorigo-Upos z początkiem tego roku. Możliwość pracy w gronie takich  specjalistów to prawdziwa przyjemność. Dziękuję bardzo za wszystkie ciepłe, poruszające gratulacje z Waszej strony. Dołączenie do Exorigo-Upos jest dla mnie niezmiernie ekscytujące. We wcześniejszych latach spotkałem się z tą firmą wielokrotnie w trakcie działań biznesowych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Zasięg jej aktywności robił, i nadal robi ogromne wrażenie.

Co napędza mój entuzjazm i ambicję do objęcia sterów?

Rynki ciągłych zmian

W okolicach 2004 roku nowe technologie stały się moją pasją, więc wykorzystywałem każdą okazję do uczestnictwa w związanych z nimi inicjatywach. Większość kariery spędziłem w szeroko pojętym biznesie międzynarodowym, napędzany wielką fascynacją nowinkami i możliwościami rozwoju. Właśnie teraz nowe technologie leżą w samym epicentrum globalnego rozwoju. Trendy rynkowe zmieniają się szybko – handel detaliczny, usługi finansowe, produkcja – wszystkie sektory przeobrażają się na podobnej zasadzie – zarówno B2C, jak i B2B. Jeden trend decyduje dzisiaj o wszystkim – władza leży w rękach konsumenta. Świat online, serwisy społecznościowe i mobilność tworzą wspólne ścieżki, błyskawicznie docierając do wyznaczanych przez biznes celów. Innymi słowy, możesz dziś wprowadzić nowy produkt w Europie Środkowo-Wschodniej, a jutro konsumenci z dowolnej części świata będą mogli go kupić.

Czym Grupa Exorigo-Upos zajmuje się dzisiaj?

W ciągu ostatnich dziesięciu lat odnotowaliśmy gwałtowny wzrost rynków konsumenckich w regionie. Jednocześnie Polska stała się globalnie uznanym centrum outsourcingowym oraz jednym z wiodących biznesowych ośrodków europejskich. Osiągnięcie tego rozmiaru w tak krótkim czasie to niewątpliwy sukces. Polska to 6 szczytowa gospodarka UE i potężna technologiczna siła napędowa dla ustabilizowanych rynków.

Dziś Exorigo-Upos pracuje bezpośrednio lub pośrednio z wiodącymi globalnie i lokalnie sieciami handlowymi, bankami i ubezpieczycielami:

  • Możemy się pochwalić dużymi osiągnięciami w roli dostawcy outsourcingu IT i centrum programistycznego dla wiodących marek międzynarodowych, zwłaszcza tych z czołówki światowych detalistów: produkty spożywcze, sprzęt AGD, prasa i media, wyposażenie domu, zdrowie, uroda oraz moda
  • Współpracujemy z dostawcami rozwiązań płatniczych, bankami i ubezpieczycielami, tworząc ścieżki zakupowe o najwyższych standardach, wyposażone w najnowsze technologie płatnicze
  • Jesteśmy jednym z wiodących zespołów serwisowych działających w sektorze detalicznym i konsumenckim w Europie Środkowej i Wschodniej – nasze znaki rozpoznawcze to precyzja, potwierdzony certyfikatami profesjonalizm i niezawodna szybkość reakcji 24/7/365. Z biegiem lat błyskawiczna responsywność i rekordowo krótki okres wdrożeń wpłynął na naszą świetną reputację

Na nasz sukces składają się trzy wielkie, 200 osobowe zespoły pracujące nad rozwiązaniami sprzedażowymi dla segmentu konsumenckiego oraz innowacyjnymi, bezpiecznymi płatnościami. Dostarczamy najwyższe standardy liderom sieci handlowych, biorąc udział w dynamicznym wzroście wielu ośrodków europejskich.

Gdzie planujesz być jutro?

Prędkość i adaptacja to dwa główne atuty Grupy Exorigo-Upos. Świadomi ogromnych zmian globalnych w dziedzinach handlu, tworzymy pozycję lidera outsourcingu dla sieci detalicznych i finansów konsumenckich na solidnych podstawach. Sfery offline i online coraz bardziej się przenikają. Chcąc osiągnąć sukces na miarę jutrzejszych potrzeb, firmy B2C i B2B już dziś powinny kierować swoją ofertę wielokanałowo. Exorigo-Upos dostarcza nowoczesne rozwiązania, które napędzają rozwój, inspirując nowe standardy.

Jako firma, która wychowała się na technologiach biznesowych, zapewniamy naszym klientom rozwiązania, które pracują na ich zyski.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.