Chcesz wiedzieć więcej?  Zapisz się na biuletyn RetailTech News!

Exorigo360: Shop2Go

Czytaj dalej
Exorigo360: Shop2Go

Ile razy w tygodniu zdarza się, że łączy się z Tobą jakaś firma technologiczna, która proponuje Ci coś wspaniałego, co naprawdę pomoże Ci zwiększyć sprzedaż? Tak naprawdę, to nie technologia jest najważniejsza lecz to, jak połączysz zakres technologii, które pomogą Ci tworzyć lepsze doświadczenie klientów.

Wpisuje się to trochę w kontekst najnowszego sklepu Amazon w Seattle, w którym nie ma asystentów sklepowych. Czy naprawdę tego chcesz? Pójść do sklepu i nie mieć możliwości porozmawiania z kimkolwiek? Zastanów się nad tym przez chwilę.

Rozrost Amazonu jest fenomenem, lecz co ciekawe, handlowcy próbowali trochę przystopować ten rozwój. Jakie elementy są potrzebne handlowcowi, żeby zareagować –ważniejsze jest to, co powinni oni zrobić z tymi elementami. Wystarczy rzut oka, żeby móc stwierdzić, że handlowcy znajdują się w idealnej sytuacji, żeby tworzyć lepszą przyszłość –jeśli zdecydują się na to, powinni:

  • Stabilni handlowcy mają świetne bazy danych –znając swoich klientów –masz wiele baz danych – skorzystaj z nich
  • Łatwiej jest dodać online do offline, niż dodać offline do online –zrób to
  • Jeśli masz super offline jesteś w świetnym położeniu, żeby stworzyć świetne doświadczenia klientów
  • Offline i Online pozwala Ci stworzyć bardzo dobre społeczności klientów –jesteś pewny, że nie chcesz rozmawiać z nikim, gdy wchodzisz do sklep

Według opinii, z jakimi się spotykam, ludzie obawiają się Amazona. Mam na to odpowiedź.

Jeśli jesteś handlowcem z magazynem z dużym śladem stopy potrzebującym online lub masz mniejsze stopy z miększym online, potrzebujesz świetnego technologicznego partnera. Zwróć uwagę, jak Amazon wykorzystuje świetną technologię, żeby przeprojektować handel.

Musisz zareagować –Teraz.

Jeśli masz świetne sklepy, Exorigo360 pomoże Ci zaistnieć wirtualnie, jeśli chcesz zmierzyć się z Amazon, Allegro, Ebay or Alibaba. Zadzwoń do nas, żeby porozmawiać o tym, jak to zrobić.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.