Exorigo-Upos Rapid Response Pro – szybko naprawimy Twoją sieć IT

Czytaj dalej
Exorigo-Upos Rapid Response Pro – szybko naprawimy Twoją sieć IT

Jesteśmy międzynarodowym liderem w dostarczaniu zdalnych, zaawansowanych usług z zakresu naprawy IT. Nasze wsparcie serwisowe obejmuje zarówno standardową obsługę gwarancyjną, jak i wsparcie RMA oraz kompleksowe pakiety wspierające oprogramowanie. Dedykowani inżynierowie z szybkim czasem reakcji będą działać zdalnie lub na miejscu, aby rozwiązać twój problem szybko!

Na zamówienie dostarczamy rozwiązania dostosowane do obsługi zdalnej i praktycznej, inżyniera na miejscu, wymianę i monitorowanie sprzętu,bezpieczne przesyłanie danych, usługi niszczące, wspierane gwarantowanymi SLA.

Nasze usługi są świadczone przez doświadczonych inżynierów przeszkolonych w najwyższych standardach za pośrednictwem programów akredytacji OEM lub autoryzowanych punktów serwisowych.

Pracujemy w całym cyklu życia technologii IT, aby zapewnić zaawansowane usługi, które zwiększają wartość Twoich klientów.

Co sprawia, że jesteśmy najlepsi?

  • CZAS
  • ZŁOŻONOŚĆ
  • KOSZT

Dorastaliśmy w sektorze retail – szybkie wdrożenia, szybkie przełączanie – niezawodność 24/7/365 to nasza misja.

  • Sieci i infrastruktura informatyczna
  • Drukarki fiskalne i urządzenia przenośne
  • Serwis gwarancyjny i gwarancja po naprawie

Dedykowani inżynierowie z szybkim czasem reakcji będą działać zdalnie lub na miejscu, aby rozwiązać problem szybko! Inżynierowie na miejscu pracują razem z aktywnym helpdesk, które służy zapewnieniu klientowi pierwszej klasy usług.

Potrzebujesz sprawdzonych
dostawców usług IT?

Rocznie realizujemy około 1000 projektów.
Zaufaj naszej wiedzy i profesjonalizmowi.