Studenci i absolwenci

Przekonaj się, jak wygląda praca w Exorigo-Upos i weź udział w naszym programie praktyk i staży.

Z myślą o studentach i absolwentach wyższych uczelni technicznych, nasza firma organizuje płatne staże i praktyki. Do aplikowania zapraszamy młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe u wiodącego dostawcy innowacyjnych rozwiązań IT i urządzeń fiskalnych.

Program staży i praktyk

Program praktyk i staży skierowany jest do studentów co najmniej II roku studiów bądź absolwentów wydziałów informatyki, elektroniki, automatyki, robotyki i innych pokrewnych kierunków. Wymiar, czas trwania, forma oraz wysokość wynagrodzenia ustalane są indywidualnie – dostosowujemy się do potrzeb i możliwości naszych studentów.

Staż w Exorigo-Upos wychodzi poza schematyczne ramy przydzielania prostych zadań w projektach prowadzonych dla naszych klientów. Program zaplanowany jest tak, by studenci mogli uczestniczyć w procesie zdobywania wiedzy, oceny technologii i wytwarzanych produktów. Po ustaleniu zakresu prac, stażyści wykonują swoje zadania mając do dyspozycji wsparcie doświadczonych kolegów. Pracując na co dzień "ramię w ramię", młodzi koledzy doskonalą nie tylko swoje kompetencje techniczne, ale także umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole.

Staże i praktyki odbywają się głównie w naszych biurach w Warszawie i w Gliwicach.

Kliknij tutaj, aby aplikować