Pracownik Inwentaryzacji

Poszukujemy osób na terenie całej Polski m.in. Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Szczecin

Grupa Exorigo-Upos poszukuje kandydatów na stanowisko:

Proponujemy udział w procesie inwentaryzacji, który polega na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego.

Nasza oferta jest skierowana do osób, które szukają dorywczego zajęcia.
Mile widziani są zarówno uczniowie, jak i studenci, absolwenci.
Współpraca z nami może zainteresować również osoby czynne zawodowo, które poszukują dodatkowego źródła dochodów.
Elastyczny grafik pozwala pogodzić obowiązki.

Wymagania: pełnoletność, dyspozycyjność w wybranych godzinach (porannych i popołudniowych).

Zakres obowiązków: liczenie towarów w sklepach sieci handlowych, obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Poszukujemy osób na terenie całej Polski, m.in. Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Szczecin

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (16,00 zł za godzinę brutto)

- pracę w oparciu o umowę zlecenie

- możliwość dłuższej współpracy

- elastyczny grafik

- darmowe szkolenia

- pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z pełnym kontaktem na adres inwentaryzacja@exorigo-upos.pl