Drukarka Fiskalna Taurus FVA

Search

Taurus FVA jest drukarką fiskalną przeznaczoną do stosowania w urządzeniach automatycznej sprzedaży towarów i usług. To drukarka typu „embedded” do wbudowania w inne urządzenie typu: kiosk, słupek, Self Checkout, Pay Tower, itp. Drukarkę tą można z powodzeniem wykorzystywać praktycznie we wszystkich branżach i fiskalizować każdy rodzaj sprzedaży, w tym również sprzedaż paliw na stacjach samoobsługowych.

Produkt oparty jest o mechanizm drukujący Citizen, umożliwia zapis 350 tys. pozycji w bazie, posiada możliwość drukowania faktur VAT. Ponadto może być wyposażony w dodatkowy, opcjonalny wyświetlacz klienta przeznaczony do montażu wewnątrz lub na zewnątrz urządzenia automatycznej sprzedaży. Uzyskana homologacja zezwala na fiskalizację sprzedaży bez konieczności drukowania fizycznego, papierowego paragonu fiskalnego – powstaje zapis elektroniczny na kopii EJ.

Drukarka Fiskalna Taurus FVA jest w pełni uniwersalna, wydajna i kompaktowa. Może mieć bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach od samoobsługowych kiosków po przez parkometry, bezobsługową stację paliw czy też bramki do poboru opłat na autostradach.

Pobierz ulotkę Homologacja Instrukcje Narzędzia Sterowniki