O nas

Exorigo-Upos to innowacyjna firma specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach z zakresu IT, która wspiera technologicznie przedsiębiorstwa i instytucje z takich sektorów jak retail, bankowość, ubezpieczenia, produkcja czy administracja publiczna.

Opierając się na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu i posiadanej wiedzy Exorigo-Upos nieustannie rozbudowuje swoją ofertę, kładąc nacisk na zwiększenie wydajności procesów biznesowych Klientów, zarówno w obszarze B2B jak i B2C.

Zespół Exorigo-Upos liczy ponad 600 specjalistów, wśród których są: programiści, analitycy, konsultanci i pracownicy wsparcia technicznego.

o nas

Exorigo-Upos to polska firma o zasięgu międzynarodowym, która działa między innymi na rynku ukraińskim, rumuńskim, bułgarskim, czeskim i słowackim. Nieustannie poszukuje też możliwości rozwoju na innych rynkach.

W Polsce firma ma biura w Warszawie i Gliwicach, posiada również cztery oddziały: w Białymstoku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu oraz 24 biura serwisowe na terenie całego kraju.

Od 2013 roku akcje Grupy Exorigo-Upos są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych NewConnect.

W 2015 roku Exorigo-Upos uzyskało Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) na zgodność z normą PN ISO/IEC 27001:2014.

Szeroka oferta Exorigo-Upos to:

  • Wdrożenia oprogramowania wiodących dostawców branży IT,
  • Integracja systemów (z systemami klasy ERP, CRD, CRU, CRM i innych),
  • Rozwiązania Elektronicznego Obiegu Dokumentów,
  • Liczne usługi, wśród nich: okablowanie strukturalne, wsparcie dla pracowników biur, ServiceDesk i serwis terenowy, inwentaryzacja środków trwałych i towarów, archiwizacja i backup, audyt sieci,
  • Drukarki fiskalne UPOS od ponad dwudziestu lat uznawane za najbardziej niezawodne tego typu urządzenia na rynku,
  • Autorskie oprogramowanie wspierające przede wszystkim pracę sieci handlowych.


Szeroka gama produktów, usług i rozwiązań IT pozwala firmie Exorigo-Upos elastycznie dopasować się do potrzeb i oczekiwań Klientów, z uwzględnieniem specyfiki oraz obszaru działania.